akış (410)
 • 410.

  "süslü sözlük itiraf" hakkında :
  bayram boyunca avrupa yakası bataklığındaydım. şu an anadoluya geçiş yaptım şükürler olsun. canım anadolu yakası ya

  thatslibby, #621384 | 8 dk önce

 • 409.

  "şeyma subaşı" hakkında :
  neden şeyma şirret? metres? yaptıklarının cezasını çekecek? tek başına mı oluştu bu? acun saf masum muydu? şeyma mı kandırdı? :) neden suç hep kadına atılıyor yani, nasıl bir mantıktayız ayrıca hemen hemen kadınların toplulukta olduğu bir platformda. :) öte yandan en başından gelinen şu noktaya kadar yaşananları direkt olarak gördünüz mü? ne yaşandı, ne oldu? şahit oldunuz mu? erkeğin evli olması, kadının bekar olmasından başka bildiğimiz bir şey yok aslında. insanız her şeyden önce. evlilikler bitebilir, insanların duyguları değişir. imza attığımız insanlar her zaman doğru olmayabilir. evliyken mutsuz olabilirsiniz? boşanmadan bir başkasına aşık olabilirsiniz. bekarken evli bir insanla birlikteliğiniz de olabilir, sonra aynı duruma kadar da gelebilirsiniz. ben doğruluğunu savunmuyorum ama hepimizin başına gelebilir..

  türkiye'den daha çok yurt dışında yaşıyor kadın. sürekli ingilizce konuşuyor :) emin olun account veya okay muhabbetleri dönmesi gayet normal. yurt dışına değil gidelim bizde karadenize başlarız sonra haçan haçan diye.

  konu şeyma değil aslında insanları eleştirmeyi gerçekten bırakmalıyız. yazın mont giyilmez diye mont giyene dil uzatmak saçmalık. (buyrun eksileyin :p)

  eldanarx, #621382 | 24 dk önce


 • 408.

  "fahriye evcen" hakkında :
  son yüklenen görsel ve gün boyu yapılan analizler neticesinde ben de görüş bildirmek istiyorum.
  fotoğrafı görünce aklıma küçükken gittiğimiz bakkaliyeler geldi. yani ortada bir kalitesizlik var ve de herşey naylon naylon. bakkalda olur hani , kolonyanın yanında sakız, horoz şeker onun yanında tarak vs. alakasız bir ürün. yemnederim bir leblebi tozu eksik oluşturulan sette.
  ps: gazozu saymıyorum, onu ikram etmişlerdir diye.

  starsaround, #621380 | 27 dk önce ~ 23 dk önce

 • 407.

  "süslü sözlük" hakkında :
  "ne istiyosunuz ulan birbirinizden tatava yapmayın engelleyin geçin!!!!!!" diye çığlık atmak istediğim yer.
  düşünsenize birileri birilerine sinir oluyor ve laf atıyor, bütün süslü ahalisi o atışmayı okuyor. eh haklı olarak, birinin şahsına bir şey söylenince kendini açıklamak istiyor o kişi ama olay büyüyor böyle olunca.
  "gözünün üstünde kaşın var, ebenin mantosunun üstünde mor çiçekler var, bu girdinde böyle yazmışsın niye yazdın, benim vizyonum senin vizyonunu döver, senin saçların dayım gibi, hayır efendim saçlarım sevgiliminki gibi, sen insanlara üstten mi bakıyorsun, yok sen bana laf atıyorsun niye atıyorsun, sen böyle demişsin niye demişsin terbiyesiz, istediğimi yazarım sanane, hayır yazamazsın toplumsal bilmemne..."
  aaaaaa yeter ya.
  ne yapılmaya çalışıyor anlamıyorum. şuraya yazı yazmaya mı geldiniz milletle dalaşmaya mı?
  hayır burası mahalle kavgası platformuysa biz de bilip ona göre hareket edelim. nick altında yapılan ego mastürbasyonları, türlü türlü dalaşmalar... noluyoruz ya?

  vanilladreams, #621378 | 28 dk önce ~ 21 dk önce

 • 406.

  "süslü sözlük" hakkında :
  son günlerdeki fahriye evcen, şeyma subaşı, duygu özaslan başlıklarındaki tartışmaları eğlenerek izlediğim sözlük. keyifsizdim, iyi geldi, içten teşekkürler <3 ama rica ederim görsel eklemeyi unutmayın. az önce googlea "fahriye evcen kına kuruyemiş" yazmak zorunda kaldım mesela :)))))) duygu özaslan kime laf sokmuş instagram postlarını altındaki yorum kalabalığında bulamadım. gören ss alıp eklesene ne güzel olur. iyi bayramlar, tatiller, bye

  femme, #621371 | 38 dk önce

 • 405.

  "süslü sözlük" hakkında :
  herkes plajda, kitap okuyor, sessiz sakinsin sözlük.
  yukardaki genelleme doğru değildir, ah keşke herkesin elinde bir kitap plajda olsak...
  bu olsa olsa bayram rehaveti.

  bergamut, #621370 | 39 dk önce

 • 404.

  "süslü sözlük" hakkında :
  başkalarını varoş* bulan insanlarla dolu olup akışta kına, varoş, görgü, vizyondan başka bi şey olmayan sözlük.

  *kent veya kasabada kenar mahalle

  narcisse, #621364 | 1 saat 5 dk önce

 • 403.

  "melodininmakyajı" hakkında :
  ben son videosunu beğendim yani sonunda kasıntı halinden çıkmış gibiydi saçıyla oynamıyor değişik kasmalar yapmıyordu sonra baktım yorumlarını kapatmış bir şeyler ters gitmiş herhalde dedim. çoğu insana itici gelmiş. melodi zaten normalde de öyle eğlenceli bir kız. bilemiyorum. danla biliç ile aynı ajansta olduğunu bilmesek bu kadar yerden yere vurulur muydu merak ettim doğrusu veya birlikte takıldıklarını. hiç cringe gelmedi ne cringe makyaj kanalları var yemin ederim açmayı bırakın görmeye bile tahammül edemiyorum.

  yorumları kapatması bence doğru bir hareket değil. geçen günde şey yapmış ayaklarını kesmiş ya da gizlemiş siz sevmiyorsunız bakın güzel ayaklarımı falan yazmış. kimse sevmek zorunda değil insanların dediklerini bu kadar takıyorsan nasıl youtubersın anlamıyorum. herkesin pedikürlü eşit inci parmakları yok ama seni eleştirirler çünkü böyle insanlar kendine bakmaz kimse. youtube için fazla kompleksli biri bence.

  alganus, #621355 | 1 saat 50 dk önce

 • 402.

  "duygu özaslan" hakkında :
  instagramdaki zirvedeyim duyamıyorum tavırlarından yorumlara cevap vermemesinden vazgeçip kendisine laf söyleyenlere laf soktuğu için artık sevdiğim kişi :d

  aynilda, #621351 | 2 saat 13 dk önce ~ 2 saat 10 dk önce

 • 401.

  "şeyma subaşı" hakkında :
  ahmet hakan köşe yazısında yaptığı röportajı  eleştirmiş
  şeyma durur mu? yapıştırmış cevabı.  ;)) )
  ahmet sen hayırdır yaa?? bunu kabul etmeyiz no way!!

  rumelum, #621348 | 2 saat 36 dk önce

başlık hakkında bir tanım yapın:bizi tanıyın | makyaj rehberi hakkında sohbetli günlük makyajımız
bizi tanıyın | makyaj rehberi hakkında sohbetli günlük makyajımız

essence the gel nail polish base coat hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet