şampuana çam terebentin yağı dökmek (5)    


şampuana çam terebentin yağı dökmek
 • 20.
  ikisi de uzatma etkili olsun diye restorex e kattım , ilk kullandığım zamanlar önce bunu sonra kendi şampuanımı kullanıyordum. bende gözle görülür şekilde sanki bir anda saçlarım iki katına çıkmış gibi bir his yaratıyordu, saçların elastikiyetini de artırdığını fark ettim. uzatma konusunda uzatıyor ama öyle ahım şahım bir fark göremedim açıkçası. dün bir tek bu şampuanı kullanayım dedim aman allahım! saçlarım kupkuru oldu, tarak girmedi, balta girmemiş amazon ormanlarında gibi hissettim :) saç köpüğü,yağı falan toparladım ama bir daha asla bir tek bu şampuanı kullanmam

  beyijo, #594913 | 20.04.2017 23:23

 • 21.
  saç dökülmesine iyi geliyor dediler diye zamanında çok kullandım işe yaradı mı saç dökülmesi olarak baktığımızda işe yaramadı hatta daha çok bile dökmüş olabilir ama benim hızlı uzayan saçlarımı über hızlı uzatmıştır. genelde kokusu çok konuşulur ama ben rahatsız değilim bir çay ağacı yağı değil ne de olsa :))
  size bir şey söyleyeyim; şampuanınıza koyun hobi olarak yine koyun ama saç dökülmesini durdurması amaçlı koymayın iyi gelmiyor. ve de hakkındaki en önemli sey şampuana dengeli koymak, çünkü 1-2 damla bile fazla gittiğinde saçlarınızı aşırı kurutur diplerini açıtabilir. bildiğim kadarıyla antiseptik özelliği de var o yönüyle de saçlara özellikle diplerine iyi gelir ama dediğim gibi ayarında olması şartıyla :)

  soyadikamilolan, #594927 | 20.04.2017 23:34

 • 22.
  yeni doğmuş bebek saçından hallice, tüy kıvamındaki saçlarımı bir şeye benzetme umuduyla yaptığım zibilyon kürden yalnızca biriydi bu da vaktinde..elbette ki bu da bir işe yaramadı bende.sonra da zaten kısa saçın daha çok yakıştığını farkedip kavgayı bıraktım

  sonrujbukucu, #595015 | 21.04.2017 05:24

 • 23.
  benim yoğun dökülmelere karşı ve saçımı uzatabilme adına yaptığım uygulamalardan biri. bir ara hatta revigen şampuana karıştırmak modaydı. youtuberlar ardı ardına bunun reklamını yapmaktaydı ve gaza gelip ben de yapmıştım. yapılan reklam kadar faydalı olduğunu düşünmesem de etkisi oldu. dökülmeler azaldı. saçım hızla uzadı. ama ölçüyü azıcık kaçırırsanız saçınızı yağlandırır. ben ufak şişelere şampuan-yağ kürü hazırlıyordum. bu şekilde yapacaksanız elinizi korkak alıştırın lütfen. birkaç damla yeterlidir.

  cosmetique, #595023 | 21.04.2017 06:08

 • 24.
  uzatmaya bir etkisini görememiştim saç dökülmesi gibi bir problemim de olmadığı için hiçbir etkisini gözlemleyemediğim bi yağ oldu.

  plumblossom, #595202 | 21.04.2017 15:52


tümünü göster
"şampuana çam terebentin yağı dökmek" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet