aft (1)    


aft
  • 46.
    şu anda ağzımın içinde üç tane olan, dünyanın en şerefsiz hastalığı, illeti. aynı zamanda evde anoreksiya hastası muamelesi görmemim de nedenidir kendisi. hayata küsme sebebimdir. damakta çıkanı özellikle yaşama sevincinizi alır götürür. nankörlük etmek istemiyorum aslında ne hastaliklar var diye düşünüyorum. küçük gibi görünüyor fakat yaşam kalitesini çok etkiliyor, 3 gündür su içmek bile eziyet.


    iyi gelen/geldiği söylenen şeyler: karadut şurubu, dut reçeli(bunu ağzımda bekletince çok faydasını görmüştüm gerçekten ama su an şurubu deniyorum ve hiçbir etkisi olmadi), karbonat, tuzlu gargara (korkumdan yapamıyorum), kenacort-a isimli mucizevi ilaç.

    neden olan şeyler: b vitamini eksikliği, stres, fiziksel darbe, sls içeren diş macunu kullanımı, düşük immunite. genetik olduğu da söyleniyor ve kanıtları da var genelde ailelerde ama ne kadar doğrudur bilmiyorum.

    this is from mathilda, #534328 | 11.01.2017 23:13


tümünü göster
"aft" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet