artnet karıştırma fırçası (5)    


artnet karıştırma fırçası
 • 47.
  elimde başka uygun fiyatli karıstırma fırçaları da mevcut..eklips,hm ve the balm'ın karıştırma fırçalarını da kullanıyorum..ama itiraf etmeliyim ki en batan artnet olan dolayısıyla çok fazla kullanmıyorum..nasıl muadil gösterilmiş olduğuna da anlam veremiyorum..bu arada uygun fiyatlı olarak hm fırçalarını da öneririm..ne bir dökülme ne de artnet gibi batma yapıyor..

  ebkace, #606439 | 18.05.2017 21:46

 • 48.
  ben nasil kullandigimdan kisaca bahsedeyim.oncelikle bir adet cocuk balonunu orta karar sisirdim.kirtasiyeden aldigim kokusuz seffaf tutkali bir kaba doktum.1 top hasir ipi bir ucundan tutup balonun etrafina gelisiguzel doladim.sonra kabin icindeki tutkali ''artnet karistirma fircasi' ile doladigim hasir iplerin uzerine ozenle surdum.1 gece kurumaya birakip ertesi gun icindeki balonu patlattim.el yapimi hasir avizemiz hazir!
  kisacasi hobi icin guzel bir firca oyle makyaj far birak allasen ne alaka...

  krembrule, #606476 | 18.05.2017 22:52

 • 49.
  hiç memnun kalmadığım fırçadır kendisi. o kılları sürekli mi göz kapağıma batar, koyu renk farlar da yıkamada çıkmıyor. hiç beğenmedim, hemen attım denebilir.

  ojelihayat, #606566 | 19.05.2017 10:14

 • 50.
  terracotta farımın üstünü sıyırmaya sebep olan fırça. üzerinde gezdiriyorum ve asla tozutma yapmayacak olan far kazınarak fırçaya geliyor resmen. gözüm için kullanamıyorum batıyor ve acıtıyor. son zamanlarda aydınlatıcı sürmek için kullanıyorum uygulaması fena değil.

  rumelum, #610984 | 30.05.2017 16:50 ~ 30.05.2017 16:50

 • 51.
  indirim zamanı reyonları karıştırırken gözüme takıldı. zaten farı yerleştirecek yatsı bir fırçaya da ihtiyacım vardı. bukadar hakkında konuşulunca da merak edip paketi açtım ve sertliğine baktım. yumuş yumuştu allah allah diye çok şaşırdım hatta. merak edip diğerlerine de baktım onlar da yumuşak. indirimli fiyatını hatırlamıyorum satın aldım. işte sıkıntı burda başlıyor beyaz sabunla yıkadım ve insanların ne demek istediğini anladım sertleşti fırça. yine kullanılmıycak gibi değil ama kenarlarındaki birkaç tüy sapıttı falan bağımsız duruyor. biraz aşk nefret ilişkisi yaşıyacağız anlaşıldı.

  hazelnut, #626984 | 13.07.2017 14:21


tümünü göster
"artnet karıştırma fırçası" hakkında bir tanım yapın:

artnet karıştırma fırçası hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet