avene cleanance solaire spf 50 (5)    


avene cleanance solaire spf 50
 • 1.
  çarşamba turuncukasa dan sipariş edip perşembe elime ulaşan ve bugun deneyimlediğim güneş kremi..yağlı ve akneli ciltler için geliştirilmiş olan bu krem, cildi matlaştırıp aynı zamanda nemlendiriyor. yoğun bir yapısı var, yağlı gibi geliyor önce ama dağıttıktan sonra cildi direkt matlaştırıyor. sabah bunun üzerine sadece pudramı uyguladım, saat 3 gibi hafif parlama başlamıştı ama bu benim için yeter artar bir zaman. içinde paraben, fragnance gibi zımbırtılar zaten yok, az evvel makyajımı temizledim, ne bir sivilce ne bir kuruluk hiç birşey yok. tek kelimeyle muhteşem. belki de 1 günlük kullanımla bu yorumu yapmam hata ama ileriki zamanlarda herhangi bir olumsuz durum görürsem editlerim ..ama benim gibi cildinden yağ fışkıran, yaz geldiğinde disko topuna dönen bir süslü iseniz şiddetle öneririm. ayrıca hızlı kargosu ve güvenilirliği için turuncukasaya sonsuz tesekkürler :)

  wellgroomed, #579840 | 17.03.2017 19:03

 • 2.
  cilt doktorumun önerisiyle aldığım ve bayıldığım güneş kremi. cildim yağlı değil ama sivilceye meyilli. bu zamana kadar kullandığım tüm güneş kremleri yüzümde sivilce yaptı. bu hiç sivilce yapmadı. kokusu çok güzel, yüzde beyazlık yapmıyor, yüzde yapış yapış bir his bırakmıyor, benim cildimde hiç parlama da yapmadı. pompalı olması da avantajlı bence. üstelik fiyatı da uygun. kullandığım tüp bitmek üzereyken turuncukasadan yanında 100 ml micellair hediyesiyle 42 liraya almıştım. öneririm.

  marshmeoww, #579882 | 17.03.2017 20:00

 • 3.
  ben bunu iki sene önce kullanmıştım, yüzümde daha da çok yağlanmaya yol açtığından bir daha almadım. sivilcelendirme yapmıyor ama yağlanmaya yol açmıştı bende, yüzümü oldukça parlatıyordu normalde böyle bir sorunum olmamasına rağmen.

  alliksurmeyiseverim, #579968 | 17.03.2017 23:01

 • 4.
  hiperpigmentasyon sorunlu karma cilt yapısına sahip olan benim; yaptığım derin araştırmalara göre, içeriği temize en yakın olan güneş kremi budur. bilen bilir genelde cilt bakım ürünleri aqua yani su ile başlar, bu ürünün direkt avene thermal spring water ile başlaması ona ekstra kalite katıyor. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
  merak edenler için  cosdna analizi burda.

  rubysparks, #606747 | 19.05.2017 19:45

 • 5.
  2 hafta önce eczaneye biodermanın yağlı ciltler için güneş kremini almak için gittiğimde indirimde olduğunu görünce (40₺) aldım zaten bu markanın ürünlerine severek kullanıyorum. buğday tenliyim bu yüzden cildime etkisini çok anlayamadım güneş lekelerim yok. makyaj altına kullanıyorum ilk başta beyaz beyaz duruyor ama 2 dk içinde geçiyor. pompalı bi kutusu var paraben yok. ilk başta çok mat duruyor bu yüzden altına nemlendirici sürmek istiyorum ama bikac saat sonra burnum alnım parlıyor. ürünle ilgili değil ama ne yaparsam yapayım parlarım sürekli o yüzden çare transparan pudra. sivilceye meyilli yuzumde sivilce de çıkarmadı ben sevdim bitince tekrar alırım

  lady, #606763 | 19.05.2017 20:44 ~ 19.05.2017 20:45

"avene cleanance solaire spf 50" hakkında bir tanım yapın:avene cleanance solaire spf 50 hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet