avene cleanance solaire spf 50 (2)    


avene cleanance solaire spf 50
 • 4.
  hiperpigmentasyon sorunlu karma cilt yapısına sahip olan benim; yaptığım derin araştırmalara göre, içeriği temize en yakın olan güneş kremi budur. bilen bilir genelde cilt bakım ürünleri aqua yani su ile başlar, bu ürünün direkt avene thermal spring water ile başlaması ona ekstra kalite katıyor. kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.
  merak edenler için  cosdna analizi burda.

  rubysparks, #606747 | 19.05.2017 19:45

 • 5.
  2 hafta önce eczaneye biodermanın yağlı ciltler için güneş kremini almak için gittiğimde indirimde olduğunu görünce (40₺) aldım zaten bu markanın ürünlerine severek kullanıyorum. buğday tenliyim bu yüzden cildime etkisini çok anlayamadım güneş lekelerim yok. makyaj altına kullanıyorum ilk başta beyaz beyaz duruyor ama 2 dk içinde geçiyor. pompalı bi kutusu var paraben yok. ilk başta çok mat duruyor bu yüzden altına nemlendirici sürmek istiyorum ama bikac saat sonra burnum alnım parlıyor. ürünle ilgili değil ama ne yaparsam yapayım parlarım sürekli o yüzden çare transparan pudra. sivilceye meyilli yuzumde sivilce de çıkarmadı ben sevdim bitince tekrar alırım

  lady, #606763 | 19.05.2017 20:44 ~ 19.05.2017 20:45


tümünü göster
"avene cleanance solaire spf 50" hakkında bir tanım yapın:avene cleanance solaire spf 50 hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet