batık izleri (3)    


batık izleri
 • 40.
  çok fazla batığınız varsa tüylerinizi aldırma yönteminizi gözden geçirin derim. ben jilet veya epilasyon ile aldığım zaman çok fazla batık olduğunu gözlemledim. tüy dökücüler sanırım o kadar fazla batığa sebebiyet vermiyor. (tam olarak emin değilim) batığa tam çözüm bence kesinlikle lazer :) aldırma yöntemi dışında oluşan batıklar içinde bol peeling ve keseleme öneririm. peeling için illa ürün almanıza gerek yok türk kahvesi içine yeterli miktarda soda koyun ovalayın kendinizi mis gibi :) ayrıca hamama gitmek on numara beş yıldız olur ki maddi imkanım el verdikçe her ay giderim, mis gibi yumuşar çıkarım :) :) :)

  eldanarx, #606752 | 19.05.2017 20:05

 • 41.
  düzenli kese uygulamasıyla çözülebilecek sorun. öyle bir kaç kere yapıp yok işe yaramadı dememek lazım ama.. tabii ki her banyoda olmaz ama en azından haftalık sert bir kese ile batık oluşan bölgeyi keselerseniz zamanla batık oluşmadığını göreceksiniz

  cileklipasta, #606820 | 19.05.2017 23:00

 • 42.
  acnecinamide pha jel bu konuda ise yaramadı malesef.ben epilasyondan sonra çok fazla batık problemi yaşadığım için jiletle bu sorunu çözmeye çalışıyordum ama içime sinmediği için acnecinamide almıştım,etkili olmadığını gördüm.jilet daha iyi bir çözüm gibi duruyor.

  esriler, #606828 | 19.05.2017 23:18


tümünü göster
"batık izleri" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet