bath and body works (60)    


bath and body works


 • 1.
  ne demek bir mum 70 lira ??? dediğim marka.

  teletabiis, #534195 | 11.01.2017 20:19

 • 2.
  evet sonunda ankara'ya açıldı ve bir mum manyağı olarak gider gitmez acısını çıkardım.

  mumlarda 1 alana bir bedava var bu arada ve fiyatı 59tl
  aldıklarım; peach bellini, cinnamon sugared doughnut, sparkling limeade, tiki beach ve stress relief anti-stress .
  burdan mum almak isteyenler varsa diye kalıcılıkları vs. hakkında küçük bilgiler vereceğim.
  öncelikle sparkling limeade ve cinnamon sugared doughtnut'ı mini boy aldığımı belirteyim.

  cinnamon sugared doughtnut kek gibi kokuyor ve benimki minnacık boyutta olmasına rağmen bütün evi 5 dk içinde harika kokuttu, açıkçası mağazada kokladığımda bana hiç hitap etmediğini ve çok ağır olduğunu düşünmüştüm ama risk alıp aldım ve şu anda aldıklarım arasında en sevdiğim o oldu. yakınca inanılmaz güzel kokuyor ve kesinlikle ağır değil. sadece çok küçük evlerde yaz aylarında bayıcı olabilir ama onun dışında tatlı kokuları seven herkesin bayılacağını düşünüyorum. kış indirimi gelince büyük boyunu kesinlikle alacağım.

  sparkling limeade hakkında söyleyecek pek bir şey bulamıyorum mağazadayken fresh kokusu gönlümü fethetmesine rağmen yaktığımda doğru düzgün kokmadı ve beni hayal kırıklığına uğrattı, bunu küçük boy aldığıma sevinmiş oldum. gerçi bilemiyorum belki büyük boyu daha etkilidir.

  tiki beach ise gerçekten muazzam hindistan cevizi, vanilya ve çok hafif de orkide kokuyor. aslında vanilya kokularını evde pek sevmem ağır gelir ama bunu gerçekten çok beğendim, öyle vanilya vanilya kokmuyor zaten. bunu büyük boy almıştım o yüzden yaktıktan 3 dk sonra her yere yayıldı. bu da favorilerimden biri oldu.

  peach bellini de aynı şeftalili sakız. mağazada ilk beğendiğim mum buydu ve eve gelir gelmez ilk yaktığım da bu oldu. bunun da kalıcılığı harika zaten buram buram meyve kokuyor bunu sevmeyecek kişi pek çıkmaz diye düşünüyorum. benimle birlikte koklayan birkaç bayan da aldı mağazada.

  son olarak indirimsiz olmasına rağmen alırken en çok heyecanlandığım; stress relief antistress. bu gerçekten beni hayal kırıklığına uğrattı, hayatımda bu kadar baş ağrıtan bir mum görmedim. bugün ikinci kez yaktım ve yine başımı ağrıttı. içinde okaliptus ve nane var koklayınca içinizi açan inanılmaz fresh bir koku. zaten dünya çapında en çok satanlardan biri aynı zamanda. gerçekten çok üzüldüm, öyle ota boka başı ağrıyan insanlarda da değilimdir gerçekten çok nadir başım ağrır ama bu beni mahvetti.

  evet resmen blog yazısı gibi olmuş ama buraya kadar okuyan varsa umarım okuduğunuza değmiştir. :)

  makeupguru, #143950 | 22.06.2015 16:34

 • 3.
  ankamall'de şube açacak olan marka. 1.katta mağaza ayarlanmış ve poster asılmış. haziran'da açılacağı yazılmış. ankaralıların gözü aydın.

  gburcu, #131113 | 17.05.2015 20:21

 • 4.
  hala ankara'da bir mağaza açamamış olan marka. halbuki açsa ankaralılar orayı yağmalar.

  kedigibi, #66593 | 03.11.2014 21:44

 • 5.
  elimde 9 adet 3 fitilli mumlarından bulunan marka. dolar artışı ve türkiye'deki fiyatlarının saçmalığı sebebiyle almamaya karar verdim artık. mum hastaları için harika bir marka evet ancak yurtdışı fiyatıyla kıyaslandığında çılgın bi fiyat skalası var türkiye'de. duştan çıkınca kokusu taş çatlasın 20 dk kalan bir duş jeline o fiyat ödenmez. nemlendiricileri desen ona keza. geçen sene twilight woods araba kokusu almıştım, ne koku verdi ne bişey verdi mesela, ki bilen bilir twilight woods en yoğun kokularından. bir de araba kokusu için aparat aldım, çünkü aynaya vs asılabilecek birşey değil, cart diye 50 küsur lira çöp. amerika sitesi mesela şu an indirimde, benim burdan 70 liraya aldığım mumlar 11$ civarına satılıyor.
  fiyatları göz önüne alındığında gittikçe gereksizleşen bir marka bence. amerika'da olduğu boyutta indirim yaparsa, ancak indirim dönemlerinde, o da almak için yanıp tutuştuğum birşey olursa alırım artık.

  gigglebangs, #534192 | 11.01.2017 20:12

 • 6.
  kış indirimini başlatmış markadir.
  fiyatlara gelince mumlarda bir alana bir bedava var. büyük boylar 44, kavanozlar 30. bir alana bir bedava olunca yarı fiyatıyla tadından yenmeyecek mumlar. minik mumlarda tanesi 9 lira. bunlarda bir kampanya yok.
  seyahat boy ürünlerde tanesi 9 lira.
  duş jelleri ve body mistlerle çok ilgilenmediğim için direkt sürekli kullandığım 3kat fazla nemlendirici vücut kremlerine baktım. tanesi 15e düşmüş. sürekli kullanılsa 6ay kadar giden bu kremler için mükemmel fiyat.

  fromesinwithlove, #86077 | 04.01.2015 15:12

 • 7.
  istanbul'da istinye park şubesini arayıp türkiye'nin her yerinden sipariş verebilirsiniz. (başka şubeleri de arayabilirsiniz ama ben burayı tercih ettim.) istinye'ye göre istanbul'un diğer bir ucunda oturuyorum. istanbul içine bile kargoyla yollayabileceklerini söylediler. yeter ki hangi serilerin hangi ürünlerini istediğinizi bilin. siz istediklerinizi telefonda bath and body works çalışanlarına söylüyorsunuz, onlar not alıyor, mail adresinize havale yapacağınız adresle birlikte ödemeniz gereken miktarı belirten bir mail yolluyorlar. havale yapınca maile cevap veriyor, havale yaptığınızı söylüyorsunuz ve adresinizi yazıyorsunuz. (bu aşamayı telefonda da halledebiliyorsunuz.) sonra ürünler evinize geliyor. evet gidip bakmak, görerek koklayarak seçmek gibi olmaz ama yaşadığınız şehre bath and body works mağazası açılana kadar tercih edilebilir. marmara park da bana uzak olduğundan birkaç ürün almak için o yolu tekrar gitmek istemedim (büyük indirimde gitmiştim) istinye park daha da uzak, siparişim de çok yüklü değildi, bu defa bu şekilde sipariş verdim, ist. dışında yaşayan arkadaşlar için de iyi bir fırsat bu bence.

   amerika'daki sitesi buraya girip ürünlerin üzerine mouse ile geldiğinizde içeriklerini okuyabilirsiniz böylece tüm ürünlerle ilgili koklamadan da fikir sahibi olunabilir, belki sipariş vermeden önce seçeceğiniz ürünleri belirlemede yardımcı olur diye belirtmek istedim.

  janis, #76048 | 03.12.2014 23:22 ~ 03.12.2014 23:27

 • 8.
  önünden her geçtiğimde dükkandan dışarı doğru o kadar sentetik, o kadar yapay bir koku yayılıyor ki, o kokuyu içime çekmemek için nefesimi tutuyorum. sonra diyorum millet ölüp bitiyor ben de mi gariplik :/

  soltane ghalbha, #149919 | 06.07.2015 11:16

 • 9.
  yıllar önce bath and body works paris kolleksiyonu çıkarmıştı. bu koleksiyonda 3 koku vardı ve henüz seyahat boyları satışa çıkmıştı. ben sweet on paris kokusunu çok beğenmiştim ve almıştım. sonra büyük boyları çıktı, satıldı, bitti ama benim bir dah gidip almaya fırsatım olmadı. almaya gittiğimde bittiğini ve bir daha büyük ihtimalle gelmeyeceğini söylediler. o çirkin paris amour hala satılıyordu ama biricik sweet on paris yoktu. bath and body workse mail bile attım ama cevap vermediler. bundan bir yıl kadar sonra ebayde bir kaç kişinin elinde kalanları sattığını gördüm, amerikaya giden bir arkadaşımdan rica ettim ancak o da kredi kartı çalındı ve alamadı. demek kaderde yoktu sözlük, bu da böyle bir acımdır

  goldteeth, #425421 | 17.08.2016 23:52 ~ 17.08.2016 23:52

 • 10.
  yıllardır ankara'ya mağaza açmasını beklediğimiz marka.
  twilight woods ve warm vanilla sugar kokuları güzeldir. "aromatherapy" serisindeki scrubları muhteşemdir.

  francesca, #84204 | 29.12.2014 10:19


tümünü göster
"bath and body works" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet