bath and body works (4)    


bath and body works
 • 166.
  bugün ''indirim''e gittim ve şok oldum küçük boy sprey nasıl 35 tl olur? hayır arkadaşlar 3-4 tanesi 35 tl kampanyası değil bildiğiniz bir adet 88 ml'lik sprey 35 tl.. ya sayın bath and body works afedersiniz sizde vicdan yok mu? o öteki haziranda olan indirimi bekliyarez inş onda da böyle yamulmayız. ha bu arada bileğime mad about you sıktım sahiden güzel kokuyor ancak bileğime 20 dk falan tutunabildi aynı zamanda sıktığım warm vanilla sugar ise hala bileğimde saygılar. ha bu arada bazı küçük spreyler 19 tl'ydi ancak ve ancak o da vanilla bean noel falandı ve hiç beğenmedim

  not.. bu vanilla warm sugar victoria's secretın coconut passion gibi kokuyor ve ben ona hastayım.

  oylemicanim, #534180 | 11.01.2017 19:55 ~ 11.01.2017 20:16

 • 167.
  elimde 9 adet 3 fitilli mumlarından bulunan marka. dolar artışı ve türkiye'deki fiyatlarının saçmalığı sebebiyle almamaya karar verdim artık. mum hastaları için harika bir marka evet ancak yurtdışı fiyatıyla kıyaslandığında çılgın bi fiyat skalası var türkiye'de. duştan çıkınca kokusu taş çatlasın 20 dk kalan bir duş jeline o fiyat ödenmez. nemlendiricileri desen ona keza. geçen sene twilight woods araba kokusu almıştım, ne koku verdi ne bişey verdi mesela, ki bilen bilir twilight woods en yoğun kokularından. bir de araba kokusu için aparat aldım, çünkü aynaya vs asılabilecek birşey değil, cart diye 50 küsur lira çöp. amerika sitesi mesela şu an indirimde, benim burdan 70 liraya aldığım mumlar 11$ civarına satılıyor.
  fiyatları göz önüne alındığında gittikçe gereksizleşen bir marka bence. amerika'da olduğu boyutta indirim yaparsa, ancak indirim dönemlerinde, o da almak için yanıp tutuştuğum birşey olursa alırım artık.

  gigglebangs, #534192 | 11.01.2017 20:12

 • 168.
  ne demek bir mum 70 lira ??? dediğim marka.

  teletabiis, #534195 | 11.01.2017 20:19

 • 169.
  beklentimin altında kalan bir yer oldu genel olarak. yani hiç bir kokuyu çok beğenmedim. aldım ama bir şeyler. şu an yakıyorum ve hoşuma gidiyor ama tahmin ettiğim gibi bir tatmin sağlamadı yani. bana da yapay ve kimyasal kelimelerini çağrıştırdı genel olarak. hepsi birbirine benziyor dedim bir süre sonra. vanilyalı kokular yapay ve ağır geldi bana. sweater weather ve crisp morning air mumlarını aldım. çünkü mumlarda en çok bunları beğenebildim. tarçın, meyve, çam kokusu gibi baskın kokuları sevmediğim için en yumuşak gelen bunlardı. sweater weather'ı yaktım şu an güzel koku yayıyor evet ama 'oh harika bir şey koktu' dedirtecek bir yanı yokmuş. ferah kokmuyor ama kötü de değil. aklımda kalan kokular oldu -japenese cherry blossom, a thousand wishes, sea island cotton- ama onlarda yüzde elli indirim yoktu. sezonluk olan sonbahar ve kış kokularının hiçbiri de "çok güzel" değil bence. cashmere glow vücut kremi aldım pek iyi nemlendirmiyor ama yapış yapış hissi yok, kokusu eh işte, dediğim gibi en beğendiklerimi bile çok beğenmedim. koymuşlar mumların önüne güzel bir resim ve havalı bir isim -winter, leaves, autumn, sweater weather, jingle all the way, vanilla snowflake falan- insan çok bir şey bekliyor ama yok yani. büyük kavanozlar güzel koku yayıyor, söndürmek için direkt kapağı kapatıyorum ve kendi kendine sönüyor kötü bir koku yaymadan. kapağa da bir şey olmuyor, kararmıyor. true blue spa el kremleri çok pahalıymış, baş parmağım kadar boyu olan 1oz krem 30 liraydı. bu kalıcı serideki hiç bir şey büyük bir indirime girmiyor anladığım kadarıyla. japenese cherry, stress relief serisi ve bu true blue spalar da falan yoktu yani yüzde elli indirim.

  sonbahar, #543015 | 15 saat 16 dk önce


tümünü göster
"bath and body works" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet