bobbi brown (9)    


bobbi brown
 • 196.
  son günlerdeki mail trafiği ile beni şaşırtan kozmetik markası. küçük bir ürüne yaklaşık 6 sample ve hediye ürünler vererek gönlüme taht kurdu. verdiğim paranın 4 katı ürün yolladılar.

  periloji, #595068 | 21.04.2017 11:02

 • 197.
  bir adet tekli far, bir adet mat allık ve bir adet shimmer brick'ine sahip olduğum, kalitesinden memnun olmakla beraber pahalı bulduğum marka. ayrıca internet sitesinden ne zaman alışveriş yapmaya çalışsam hata veriyor ve bunu müşteri hizmetlerine yazmama rağmen bana cevap yazma zahmetine girmediler.

  şu herkesin öve öve bitiremediği peach corrector, jel eyeliner ve smokey eye maskarasını da denemeye niyetlenmiştim hem de üçlü ya da dörtlü far paleti hediyesi vardı o ara ama ne yazık ki internet siteleri bana ürün satmamaya yeminli olduğu için alamadım.

  pazarlama hatalarını bir kenara bırakıp ürünlere gelirsek, bendeki tüm ürünlerinin kalıcılığını çok seviyorum, hepsi gerçekten güzel ürünler. dağıtması kolay, yapıları güzel, ürün miktarları evladiyelik. kaldı ki bu marka esas ten ürünleriyle övünüyor, bense sadece renkli kozmetiğinin performansını elimdeki mac ve nars allık ve farlarıyla karşılaştırınca çok daha başarılı buluyorum, fiyatları daha mantıklı olsa kesinlikle daha fazla farını ve allığını alırdım.

  gratefulbrie, #597685 | 28.04.2017 11:25

 • 198.
  sevgili  peppermint patty nin (bkz: 601498) girdisinde bahsettiği ödeme sorununu bugün yaşayıp müşteri hizmetlerini aradım mobilde stok hataları, ödeme sorunu çıkabiliyormuş bilgisayarı açıp verdim siparişimi sorunsuz eklendi bütün hediyeler, ödemeyi de hızlıca yapabildim

  petitbiscuit, #601511 | 07.05.2017 23:03

 • 199.
  çok meşhur olan camel farlarını denedim ama beni hastalıklı gibi gösterdi oysa ki ben o farı almayı düşünüyordum :(

  soyadikamilolan, #601965 | 08.05.2017 22:08

 • 200.
  son yapmış oldukları indirimden bir ruj sipaşiri verdim. yanında hediye olarak tam boy serum corrector ve serum concealer vardı. bir de ayrıca far fırçası. bugün siparişim elime ulaştı. ilk olarak yolladıkları fırçada kesinlikle bir üretim hatası olduğunu düşünüyorum. çünkü bugüne kadar aldığım en dandik fırça bile bu kadar kıl dökmedi. elime aldığım an kıllar dökülmeye başladı düşünün henüz kullanmadım bile. concealer ve correctorun son kullanma tarihine baktım tabi bir de hemen. 2015 yılında üretilmişler ve 9 ay sonra son kullanma tarihi bitiyor. bunda sorun yok. concealer rengim uymadı o ayrı neyse. burası yeri mi bilmem ama esas söylemek istediğim bambaşka. bir ruja bile ihtiyacım yokken sırf hediyeler cazip geldi diye boşu boşuna para harcadım. karşılığında ise rengi bana pek gitmeyen bir ruj, kılları dökülen bir fırça, rengi uymayan bir concealer sahibi oldum. demem o ki firmalar bize az para ile çok şeye sahip olmayı vaadediyor fakat o şeylere ihtiyacımız bile yok. derdimi tam anlamıyla ifade edemiyorum aslında. bunun firma ile alakası yok ama ben kendimi kandırılmış hissediyorum. kimse bana zorla alışveriş yaptırmadı ama çok cazipmiş gibi görünen tekliflerle aklımızı çeliyorlar. kendi adıma birdaha böyle oyunlara gelmeyeceğim ve belki bunu okuyan hak veren böyle hisseden vardır diye yazıyorum bunları. tamam belki çok büyük bir para değildi ama şuan bu elimdekiler yerine param cebimde olsa çok daha mutlu olurdum süslüler. esen kalın.

  pam beesly, #602246 | 09.05.2017 17:11

 • 201.
  ben de aslında aklımda yokken hediyeler icin alışveriş yaptım. face touch up stick aldım sözde leke kapatıyormus günes lekemi az da olsa kapatır diye aldım.ama sitedeki görselle alakası yok honey renginin. correctorümden bile daha turuncu. ayrıca serce parmagımdan bile küçük bir sey. gelen concealer da ayni sekilde turuncu begenmedim.

  destinaleyah, #602425 | 10.05.2017 01:02

 • 202.
  ben son kampanyalı alişverişten çok memnun kaldım. shine rujlarından berry shimmer olanı aldım çok doğal bir ruj. tam da doğal rujlara dönüş yapma isteğim gelmişken çok iyi geldi. ben iki tane corrector seçtim çünkü concealer renkleri koyular kalmıştı honey olanın her markada olduğu gibi koyu bir ton olduğunu bildiğimden(en açık oydu malesef kalanlar arasında) concealer siparişimi eş geçip ikinci ürünümü de corrector seçtim bir tanesi bisque diğeri peach bisque. bisque olanı zaten çok istiyodum. ilk sürüste ben çok beğendim çok ince bir corrector katmanı sağlıyor. peach bisque olanla diğeri arasında çok bir fark yok bana kalırsa yani elimde 330 tl lık bobbi brown correctoru var ve 90 liralık da ruj. bence 420 tl lık alışveri 45 tl ye getirmek çok güzel bir fırsat oldu. hepsini çok mutlu bir şekilde kullanacağım bitanesin bobbi brown! ayrica kargomun detaylarini gorsellere yukledim bakabilirsiniz.

  zumia, #602646 | 10.05.2017 15:24 ~ 10.05.2017 15:40

 • 203.
  birkaç gün önce verdiğim sipariş nihayetinde elime ulaştı.
  brightning brick naked yanında 2 concealer, eye shadow brush,deneme boy maskara ve tester ruj eklendi. brightning brick'e bayıldığımı söylemeliyim gelir gelmez yüzüme boca ettim ve tam istediğim gibiymiş, ışıl ışıl ama yok gibi adsddhsfg. ambalajı zaten mükemmel. fırçanın kılları yumuşacık ve kalite akıyor cidden. şuandan itibaren güne puanım 10. teşekkürler bobbi:)))

  ekoko, #603188 | 11.05.2017 16:32

 • 204.
  nisan ayında sipariş verdiğim shimmer brick'in yanında gönderilmesi gereken testerları eksik gönderen firmadır. kaş seti deneme seti paketten çıkmadı ve gelmediğini taraflarına bildirdiğim halde talebiniz not edildi, mesaj atacağız dediler ama 20 gündür falan ses yok. anneler günü indiriminde de alışveriş yaptım, onunla yollarlar diye umuyorum bakalım.

  moriarty, #605128 | 15.05.2017 18:45 ~ 15.05.2017 18:46


tümünü göster
"bobbi brown" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet