buz lazer epilasyon (3)    


buz lazer epilasyon
 • 13.
  ilk seansını tamamlamış biri olarak; acı yok diyemem. hele ki her ay sir ağdaya gidip gıkını çıkartmayan ben hiç acı beklemiyorken kendimi bağıra bağıra şarkı söylerken buldum ki acıyı başka türlü bastıramazdım sanki :) değişik bir yanması var, anlatılmaz yaşanır :) :) :) :) tıraş ediliyor önce ardından başlanıyor işleme. tıraşlama işlemi olduğu için, 2 - 3 güne kıllar gözükmeye başlıyor. tam olarak 1 hafta sonra yoğun bir şekilde dökülme oluyor. ben ilk kez karşılaştığımda mutluluktan zıpladım çünkü her gün uzayan kılları gördükçe işe yaramadı işte diye üzülüyordum. 20 gün sonra kontrole gittiğim bazı bölgelerin üzerinden geçtik ve ağdandan yeni çıkmış gibiyim. yapan abla 2 ay kadar görüşmeyeceğimizi söyledi.. eğer o zamanlar geldiğinde unutmazsam edit girerim :))

  eldanarx, #606750 | 19.05.2017 19:57

 • 14.
  acı eşiğimin düşük olması sebebiyle yıllarca lazer epilasyona gıpta ile bakmış ancak hep uzak durmuştum. ta ki yaptıran bir çok kişinin düşük acı profili nedeniyle epey önermesiyle bu lazer türü ile karşılana kadar. sir için gittiğim salonda yapıldığını öğrendiğimde epey ilgilendim ve bir koltuk altıma deneme atışı yapmak istediler. bu deneme atışını yaparken normal bir seanstakinin iki katı atış yaptıklarını söylediler, ancak sizin acı eşiğinize göre atış şiddetini ayarlıyorlarmış. dolayısıyla çok düşük bir değerden başladık, ilk atışları hiç hissetmedim, bir kaç kademe arttırılınca biraz hisseder gibi oldum ancak 0-10 acı skalasında ben de ancak 1 verebilirim. daha fazla arttırın demeye korktum. ancak beyaz tenli olmam ve kıl rengimin nispeten koyu olması sebebiyle daha düşük frekanslarda sonuç almış olabilirim, ilerleyen seanslarda kıllar iyice zayıflayınca daha yüksek şiddette atmak zorunda kaldıklarını söylediler.

  deneme yapılan gün diğer koltuk altımı da her zamanki gibi epilatör ile aldım. üzerinden 3 hafta geçmiş olmasına rağmen deneme yapılan koltuk altımda neredeyse hiç kıl yok diyebilirim. diğer koltuk altımı ise iki kez aldım bu süreçte.

  kısaca tek seansta bu kadar etki edebileceğini hiç tahmin etmemiştim ve ciddi anlamda beklediğimden çok daha acısız bir operasyondu. bu nedenle ilk fırsatta paket alıp seanslara başlamayı düşünüyorum.

  okyanus, #614196 | 07.06.2017 15:28

 • 15.
  yüzde işe yarar vs. sözlerine kanmayınız yüzüme yaptırdım ve ankarada gayet iyi bir yerde fakat tüyler ne tam dökülüyor ne inceliyor ben hiçbir şey anlamadım. temiz gezdiğim süre 4 5 gün o da jiletle kısaltıp yapıyorlar lazeri o ilk 4 5 gün. üstelik tek seans da gitmedim işe yarar umuduyla 5 seans devam ettim. ve sonuç daha da yayılmış tüyler hatta ne tüyü kıllar.
  vücut tüyleri için aynı etkiyi yaratmayabilir tabiki yüz her zaman daha zordur

  almond, #614209 | 07.06.2017 15:48


tümünü göster
"buz lazer epilasyon" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet