estee lauder double wear kapatıcı (7)    


estee lauder double wear kapatıcı
 • 60.
  aylar once boynerde kasa onunde maskarasiyla butun olarak yapmislardi 30 ya da 40 liraydi denemek icin aldim ama kapaticim oldugu icin bugun acip deneyebildim ve asik oldum neden stok yapmadim diye uzuldum.
  kapaticiya gelirsek cabuk sabitleniyor pudrali bir yapisi var diyebilirim. ilk surdugumde aksam goz altlarim 70lik teyze gibi olacak kesin dedim ama geldigimde cizgilerime dolmamis, kurutmamis olarak gorunce sasirdim. dogal duruyor kapaticiligi ortadan yuksege. ben de agirlik yapmadi. elimdeki kapaticilari bitirince ve maddi olarak kendimi hazir hissedince alabilirim

  berrywhitemocha, #594809 | 20.04.2017 20:27

 • 61.
  2 hafta once metrocity boyner magazasinda 49tl'ye satilan (gizlinot:kampanyali) muhtesem kapatici. yapisi cok yogundur iyi dagitilmazsa cizgilere dolabilir ancak kapaticiligi genel anlamda muhtesemdir.

  adriannad, #594835 | 20.04.2017 21:30

 • 62.
  esteelauder websitesinde çılgın testerlar verdiği dönemde 2 tane almıştım.
  daha birini bitiremedim...

  ben youtube/instagram makyajları yapmadığımdam yaldır yaldır kapatıcı sürmem. doğal dursun isterim sürdüğüm kapatıcı. hatta varlığı farkedilmesin, rengi de tenimle aynı tonda olsun isterim. kısaca nemli ve ince yapılı kapatıcıları seviyorum.

  bu sebeple bu kapatıcıyı ben açıkçası çok sevmedim ama bitsin diye kullanıyorum. kötü değil.

  -yapısı denildiği gibi yoğun ve pudralı. yani kuru bir yapısı var.
  -yoğun yapısı sebebiyle azıcık kapatıcı yetiyor. bazen elimin ayarı kaçıverince yedirene kadar uğraşıyorum.
  -çizgilere doluyor. az sürünce daha az doluyor. ama doluyor ne yazık ki. fazla sürünce bir süre sonra, kuru yapısı ve çizgilere dolması sebebiyle daha yaşlı ve yorgun gösteriyor. göz çevremde aşırı kırışıklık yok ama olanları da belirginleştiyor.
  -bu sebeple göz altlarımı iyice nemlendirip de uygulamam gerekiyor
  -hemen sabitleniyor. iki göze de sürüp birini yedirirken diğerine geçene kadar sabitleniyor ve dağıtması zor olabiliyor. o yüzden teker teker uygulamayı tercih ediyorum.

  cordelia, #595084 | 21.04.2017 11:47

 • 63.
  estee lauder'ın ürünlerini çok severim ve kullanırım ama kuru bi cildim var ve buğday tenliyim, bu kapatıcının kasa önlerinde satılanı tek renk olarak satılıyor ve bana rengi açık kaldı aynı zamanda cildim kuru olduğu için yeterli oranda nem sağlamadı ve cildimdeki çizgilere dolup yaşlı ve yorgun gösterdi dolayısı ile almadım yani kuru ciltler için tavsiye etmem.

  wildnwet, #595119 | 21.04.2017 13:13

 • 64.
  göz altlarında çizgilere dolmayan, ortanın biraz üstü kapatıcılığı olan bir kapatıcı. 02 light medium rengini kullanıyorum ben. çoğunlukla cildime fondöten ya da bb krem uygulamadığım için kapatıcıyı cildimde kapatmak istediğim noktalara uyguluyorum. (bkz: kapatıcıyı fondöten niyetine kullanmak) double wear'ın performansını kullandığım diğer kapatıcılarda yakalayamadım için bittikçe bunu almaya devam edeceğim. estee lauder'ın double wear serisiyle çok iyi anlaştım ben her an fondötenini de alabilirim

  missgarnett, #599342 | 02.05.2017 19:02

 • 65.
  benim göz altlarımda damarlar görünüyo bildiğiniz, göz altı derim çok ince. nemlendirme ile birlikte cildimle süper bütünleşiyor ve 10 üzerinden 8 kapatıyor diyebilirim. pütürlü duruşu, cildimle bütünleşmemesi gibi bir durum yok. tek bir nokta sürmek bile yeterli. geçen anneme makyaj yaparken bb kremin içine birazcık karıştırdım ve ideal kapatıcılığı elde ettim. yapısı true match'e benzese de kapatıcılığı ve duruşu kesinlikle true matchten daha iyi. yazın biraz ağır kaçacağı için age rewind ile devam ederim muhtemelen ama bu kapatıcı gönlümün her daim efendisi oldu.

  thatslibby, #606599 | 19.05.2017 12:07

 • 66.
  gözaltlarıma takıntılı biri olarak bildiriyorum. bugüne kadar hangi kapatıcıyı kullandıysam hiç biri böyle sonuç vermedi. aldığım her kapatıcı ya bir kaç saat sonra etkisini kaybetti ya da hepsi çizgilere aşırı derecede oldu. fakat bu kapatıcıyı aldığımdan beri böyle bir sonuçla hiç karşılaşmadım. gözaltlarımdaki çizgiler ürünün dolmasına çok müsait, hatta bu kapatıcıyı kullanmadan önce hayat boyu ne alırsam alıyım göz çizgilerime kapatıcı dolmuş bir şekilde dolaşmaya mahkumum herhalde diyordum. gerçekten çok çok güzel bir ürün kapatıcılığı da bana yetiyor. üstelik diğer bazı kapatıcılar gibi aşırı yoğun bir yapısı yok bence. verilen paranın her bir kuruşunu hakkediyor.

  beberito, #618785 | 20.06.2017 12:53


tümünü göster
"estee lauder double wear kapatıcı" hakkında bir tanım yapın:


estee lauder dw concealer w/spf 10


estee lauder double wear kapatıcı hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet