flormar vs golden rose (11)    


flormar vs golden rose


 • 19.
  flormar bence; birçok rujunu severek kullandım, kullanacağım da. golden rose ise velvet matte ile çıkış yakaladı başka "almalıyımm" diyeceğim bir ürünü yok. ha ikisi de babamın markası değil, aradığım üründe hitap eden neyse ve hangisi kafama yatarsa ondan alırım.
  iki markanın da ojelerini, dudak kalemlerini beğeniyorum. ürünlerin kalitesi, ambalajı olsun flormar bir tık önde sanki. ancak kendini mac'le kıyaslar gibi fiyat biçmesi de itici geliyor.

  huysuzvirjin, #533703 | 11.01.2017 02:16

 • 20.
  anastasia beverly hills. şakaydı.
  flormar diyorum. tırnak ürünleri zaten golden rose'u geride bırakmaya yeter diyorum. diğer ürünleri hem ambalaj açısından olsun hem de fiyatına göre daha albenili. ambalajları iyi, farlarının falan pigmentasyonları da iyi. dudak ve göz kalemlerindeki renk seçeneklerinin çokluğunu söylemiyorum bile. mağazasında personel gayet ilgili, mağazanın düzeni falan gayet başarılı...
  ten ürünlerini kullanmadım ama çok da iyi olmadıklarını çevremden duyuyorum.
  ilk defa bir şeyi bu kadar övdüm. kendime şaşırıyorum.

  fuckyouverymuch, #533707 | 11.01.2017 02:31

 • 21.
  kullandığım ürünleri dikkate alırsak golden rose asansörlü göz kalemleri iyi denilebilecek ve baz olmadan uzun süre gözümde kalan bir ürün oldu.flormar ise rengini vermekte zorlandığı gibi üstüne gözlerimi yaşarttı.flormar'ın iki rimelini de kullanmıştım yıllar önce,ne hacim ne uzatma.varlığı yokluğu belli değildi şimdiki rimelleri hakkında fikrim yok.rujlarda da golden rose daha iyi kesinlikle,nemlendirici özelliği ve kalıcılığı gayet tatmin edici.allık için ise flormar'ın ikili allığını çok uzun süre severek kullandım.nasıl bereketli ve rengini güzel veriyor,dağıtırken uğraşmıyorsunuz.bu markalardan yeni deneyimlerim olursa mutlaka yazacağım.kıssadan hisse göz ve dudak ürünlerinde golden rose,yüz ürünlerinde ise flormar.

  sademakyaj, #533767 | 11.01.2017 07:44 ~ 11.01.2017 07:46

 • 22.
  neden diye sormayın çünkü nedeni yok, benim elim flormar'a gidiyor hep. golden rose biraz itici geliyor bana. velvet matte bile almadım yani o derece, sadece çok ucuza bulup a101'den matte lipstick crayon ve kahve tonlarda far paleti almıştım bir kere, onlardan da pek memnun değilim.
  flormar'dan ise bakıyorum bir sürü ürünüm var. kirpik kıvırıcısından çok memnunum, corrector paleti bence başarılı, göz ve dudak kalemlerini oldum olası severim. bir tane nötr olduğum bir ruj var sadece. farları da güzel, şu an kullanmasam da eskiden pudralarından da kullanmışlığım var.
  ikı markada da ortak olarak sevdiğim şey ise ojeleri.

  golden rose almaz mıyım, tabii ki alırım marka takıntısı olan bi insan zaten değilim. fakat bu versusta flormar kazanır benim için.

  ekvatoralesek, #533783 | 11.01.2017 09:42

 • 23.
  ikisinde de ya platin sarısı maşalı saçlı yada simsiyah ve düz saçlı ablalar çalışıyor. ha ürünleriyse golden rose daha hoş geliyor ancak ikiside sıkıcı ve olması gerektiğinden daha pahalı. gerçi ülkede neyi sevsek pahalılaşıyor ondan sevmeyin.

  oylemicanim, #534216 | 11.01.2017 20:45

 • 24.
  flormar terracota eyeshadow m101 hatrina flormar diyorum. ama cidden cok zor soruydu

  tavsiyesever, #534390 | 12.01.2017 00:50

 • 25.
  genel olarak flormar çünkü hem kullandığım ürün sayısı daha fazla hem de sık sık indirim yapıyor ve mağazaları daha sıcak geliyor. golden rose da son zamanlarda söylendiğine göre güzel ürünler çıkarmış (kaş kalemi kontür paleti gibi) ama hiç birini denemedim. mağazasına girdiğim gibi geri çıkmak istiyorum genelde. sadece velvet matte serisi, crayonların bir rengini ve birkaç ojesini kullanıyorum o kadar. bir de bir ara bir olayları olmuştu golden rose'un diye hatırlıyorum ağaçlara ve hayvanlara zarar vermişlerdi o olay da beni baya soğuttu
  sonuç olarak benim için flormar galip

  bluearwen, #534406 | 12.01.2017 01:09

 • 26.
  1 hafta önceye kadar flormar derdim ama son yaptığı bindirim indirimden sonra gözümden düştü... benim 3₺ ya aldığım far şimdi indirimli olarak 10₺ civarına satılmakta

  kozmetikseveneczaci, #534426 | 12.01.2017 01:46

 • 27.
  25 yıllık hayatımda ilk kez ruj bitirmemi sağlayan, ruj yedekleten velvet matte ların hatırına golden rose diyorum.

  raspberrycheesecake, #534570 | 12.01.2017 11:24

 • 28.
  makyaja yeni başladığım yıllarda, sadece satış görevlilerin gazına gelip her şeyi aldığım yıllarda yani, sadece flormardan alışveriş yapıyodum. nedendir bilinmez, maybelline, loreal, rimmel gözümün önünde dudurken, flormara giderdim, bi de öve öve bitiremezdim. ve manyak gbi bi markaya taktım mı başka hiç bir markaya bakmazdım. flormar'ın cc kremlerini, pudralarını, allıklarını, rimellerini, göz kalemlerini, farlarını, kaş ürünlerini, kapatıcılarını, rujlarını yani kısacası makyaja dair ne varsa hepsini kullandım. ve o dönemde cildimi çok beğenir oldum, ama şimdi eski fotoğraflarıma dönüp bakınca yeminle tuvale resim yapıyormuşum gibi görünüyor. hoş mu, hiç değil. en iyi ürünleri flormar'ın sanardım, sonra bi baktım ki değil. ama sıkıntı aslında flormar'da da değil bendeymiş. gerçekten çok iyi olan ürünleri de var, perfect coverage gozaltı kapatıcısı, mat yapıda stylo serisindeki rujları, smoky eye siyah göz kalemi, ve terracota bluslardan golden peach rengi favorim, yaz aylarında ise terracota powderlarının ivory rengi cildime inanılmaz bir bronzluk ve canlılık sağlıyor çok seviyorum. onun dışında rimelini, farını, cc kremini bi daha kullanır mıyım, hayır. ha bi de unutmadan, kamuflaj paleti de gerçekten benim için en ideali, kalın yapılı ancak yumuşacık, gözaltımı kurutmuyor.
  bununla beraber golden rose'un son iki senedir ki atağı beni bayağı memnun eden cinsten, velvet matte rujlarından daha çok sevdiğim bir ürünü var ki o da crayon matte yapıdaki kalem rujları, oldukça başarılılar ve elimden düşürmedim ürünler, aynı şekilde stick formdaki aydınlatıcısı da tek kullanabildiğim aydınlatıcı, oldukça doğal durun içten içten ışıldayan bir aydınlatıcı, bununla birlikte dudak kalemlerine ba-yı-lı-yo-rum. ama bir kaş kalemi var ki.... incecik, pudralı, yerinden oynamıyor, fırçası çok kullanışla, abh'nin kaş kalemlerine gerçekten muadil.
  trendleri takip etmede golden rose, kalıcı serilerde flormar gibi bi ayrım yapayım dedim yine yok yine yok. olmayınca olmuyor arkadaş, o mu bu mu seçemiyorum.
  siz en iyisi mi kimseyi kimseyle hiç bi markayı hiç bir markayla kıyaslamayın. hepsinden favorilerinz olsun mis.

  kusburunlu, #534591 | 12.01.2017 12:11


tümünü göster
"flormar vs golden rose" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet