flormar (5)    


flormar
 • 425.
  yeni serinin kaşık fırçasını çok kazık bulsam da fondetenine tek kelime ile bayıldığım marka. ciltle tamamen bütünleşiyor asla ağırlık yapmıyor kapatıcılığı orta ama tam no make up make up makyajı yapmak isteyenlere göre. fakat flormarın blogerımsılara koli koli gönderip sonra stok sıkıntısı çekmesine ben de deli oluyorum. ben fondoteni 1 hafta önce aldım satış danışmanı bakayım var mı diye baktıktan sonra sonuncusunu size satıyorum dedi. el insaf! ne ara geldi de insanlar aldı da tükendi sanki. her mağaza başına 3 tane gönderiyorlar herhalde.

  kobieta, #594899 | 20.04.2017 23:04

 • 426.
  hd koleksiyonundaki fondoteni denedim gerçekten çok başarılı. ciltle bütünleşiyor yumuşacık ve aydınlık bitişi var. umarım kalıcı koleksiyona eklenir.

  sekernurpare, #595150 | 21.04.2017 14:04

 • 427.
  care4lips adında muhteşem şekilli ve kokulu lipbalmlar çıkartmışlar, iş yerinde bilgisayardan görünce iş çıkışı taksim şubesine gidip denedim.6 farklı çeşidi var, sweet tangerine isimli turuncu olanını edindim ben de.


 • 428.
  arka arkaya yeni ürünler çıkarması çok hoş. hd fondotenin ve de kontur aydınlatıcı kitini almak istiyorum zira kendime hangi renk gider kestiremiyorum. mağazaya gidip bakarken elemanların kafamı karıştırması, bu size gider deyip cildimin rengiyle alakasız ürün göstermesi beni daraltıyor. bloggerlara kutu kutu yeni malzemelerini gönderiyorlar ama hiç biri gidip bunlarla makyaj yapıp bakın bu böyle artısı bu eksisi bu diye açıklayıcı videolar, yazılar paylaşmıyor. e ben ne anladım bu pr dan? şimdi yeni yaz koleksiyonunu göndermeye başlarlar sayfa sayfa görürüz teşekkürler flormar diye ama o kadarla kalır. tabi ki tanıtım yapacaklar, ücretsiz ürün gönderecekler ama ne yani gönderdikleri bize tanıtılmadıktan sonra ne fayda.

  my profile, #598235 | 29.04.2017 22:50

 • 429.
  hd serisinde likit kapatıcı da olsun isterdim. ayrıca şu bloggerlara kutu kutu ürün gönderilmesine bende sinir oluyorum. bu aslında sevinmemiz gereken bir şeyken bizi sinir etmesinin sebebi en az bizim kadar bilgiye sahipken herkesin bu ürünleri bedavadan alması ve yalakalık edip güzel, beğendim deyip geçmeleri. hatta öyle bir topluluk varki "flormardan paket geldii ama şimdi açmıcam çok yorgunum bunlara bi ara beraber bakarız" o bi ara hiç gelmiyor. hatta o kadar kişiye gidiyorki bu ürünler, eline geç gelen zaten herkes bahsetti diyip anlatmamayı tercih ediyor. e nerde kaldı yorum nerde kaldı güvenilirlik. neyse çok uzattım kısacası flormar hatta tüm firmalar bu konuda bir şey yapmalı. seç en güvendiğin beş hadi on bloggera yolla onlara adam gibi yorumlasın, lansman lansman gezenler dışında öyle iyi yorumlayan ve görünmeyen insanlar varki.
  son olarak da yeni çıkardığı nude eyeshadow paleti çok beğendim. söyleyeceklerim bu kadar.

  rumelum, #609649 | 4 saat 27 dk önce


tümünü göster
"flormar" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet