flormar (2)    


flormar
  • 422.
    yeni serinin kaşık fırçasını çok kazık bulsam da fondetenine tek kelime ile bayıldığım marka. ciltle tamamen bütünleşiyor asla ağırlık yapmıyor kapatıcılığı orta ama tam no make up make up makyajı yapmak isteyenlere göre. fakat flormarın blogerımsılara koli koli gönderip sonra stok sıkıntısı çekmesine ben de deli oluyorum. ben fondoteni 1 hafta önce aldım satış danışmanı bakayım var mı diye baktıktan sonra sonuncusunu size satıyorum dedi. el insaf! ne ara geldi de insanlar aldı da tükendi sanki. her mağaza başına 3 tane gönderiyorlar herhalde.

    kobieta, #594899 | 20.04.2017 23:04

  • 423.
    hd koleksiyonundaki fondoteni denedim gerçekten çok başarılı. ciltle bütünleşiyor yumuşacık ve aydınlık bitişi var. umarım kalıcı koleksiyona eklenir.

    sekernurpare, #595150 | 21.04.2017 14:04


tümünü göster
"flormar" hakkında bir tanım yapın:


satin matte serisinden leche
© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet