garnier kusursuz makyaj temizleme suyu (5)    


garnier kusursuz makyaj temizleme suyu
 • 442.
  baslarda makyaji cok guzel temizledigi icin cok seviyordum.cildimde uzun zamandir olmayan sivilceler birer ikiser cikmaya basladi.hala vazgecmeyerek pembe kapaklisina gectim ama sag yanagim tamamiyle sivilce icinde kaldi.yanaklarimdaki deriyi inceltti nerdeyse dermatite donusmek uzereydi yuzum.
  üç hafta once hemen biraktim önerilerle azalderme basladim.aktif sivilcelerim söndü izlerim buyuk oranda gecti.
  hayatimda hic bisey cildime bu kadar zarar vermemisti.sivilce problemi olanlar bu ürünü kullanirken dusunmeli diyorum.

  godard, #594697 | 20.04.2017 15:25

 • 443.
  kendisini severek kullandım. goz makyaj temizleyicisi benim favorim ama bunun yeşillisini de diğer çift fazlı yüz temizleyicisini de bitirdim. bioderma kullanmış biri olarak söyleyeyim performansı gerçekten ona yakın ama bioderma gibi olamaz onun gibi makyajı bir silişte sokup atamaz. bir tane blogger garnier ürünlerinin çoğunun yüzünde minik bezecikler çıkardığını söylediğinde farkettim de bende de aynı etki var. bu ürün için de cildi kurutuyor dendi. ben de bitirince bunu değil de başka bir blogger tavsiyesi olan bee beauty salatalık özlü makyaj temizleme suyunu aldım kullanıyorum ve gerçekten çok memnunum. sizler de bakabilirsiniz :)

  soyadikamilolan, #594793 | 20.04.2017 19:36

 • 444.
  küçük kutusunu kullanıp büyüğüne geçmiştim buna rağmen cildime verdiği zararı çok geç farkettim. resmen sağ yanağım kistik sivilce doldu. bırakmadan önce yanak gibi yumuşak bir bölgede bile dokunduğumda deri altındaki sivilceleri hissedebiliyordum. bırakır bırakmaz fark ettim, bu kadar kötü bir ürün olamaz. bırakalı 2 ay olmuştur hala izleri duruyor, hala deri altındaki sivilceleri kusmaya çalışıyor.

  24 yaşındayım, karma ciltliyim, yanağımda çok az sivilce çıkmıştır, şu an yanağımın bir daha eskisi gibi görünmeyeceğinden korkuyorum. izler geçmiyor. kullanmayın, kullandırmayın. vloggerlara, ünlülere, yaptıkları reklamlara inanmayın. aynısı arkadaşımın başına da geldi, farkettikten sonra o da bıraktı/kişiden kişiye değişir diyebileceğim bir ürün değil.

  edit: tavsancikk hatırlattı kullandığım mavi olan/karma ciltler için olan yani.

  zatenbenim, #597205 | 26.04.2017 20:35 ~ 04.05.2017 14:49

 • 445.
  buradaki iyi yorumlardan etkilenip alıp kullanmaya başladım, başlarda her şey iyiydi, makyajı da iyi çıkarıyo sayılırdı ancak bir baktım gözümde yağ bezesi çıkmış, hemen attım. makyaj temizleyicisinde niyeyse ucuz bulmaya çalışıyordum, yanılmışım, kesinlikle ucuza kaçmamak gerekiyormuş. şimdilik geri sephora'nın kendi ürünü olan makyaj temizleyicisine döndüm ama daha iyi bir ürün bulacağım, yani kesinlikle önermiyorum.

  wildnwet, #597497 | 27.04.2017 17:36 ~ 27.04.2017 19:53 (ed)

 • 446.
  ben bu üründen önce senelerce bioderma h2o kullandım.
  bence iki üründe göz makyajı için yetersiz kalıyor.
  ama ben bu ürünleri oturduğum yerden makyajı temizleme olanağı verdiği için seviyorum.
  makyaj masamda, oturma odamda yatak odamda birer şişe var. üşendiğim zaman pamuğa döküp makyajımı siliyorum bir nevi makyaj temizleme mendili muamelesi yapıyorum evet tam temizlik değil belki ama makyajımın kabasını alıyor.

  iki ürün içinde ben fark göremedim. belki hassas ciltler biodermayı daha çok sevebilir benim o kadar hassas cildim olmadığı için garnierden devam edeceğim sanırım

  makyajfircam, #600275 | 04.05.2017 22:18


tümünü göster
"garnier kusursuz makyaj temizleme suyu" hakkında bir tanım yapın:


garnier kusursuz makyaj temizleme suyu içerik listesi garnier'ın suyu kirpiklerimi ve kaşlarımın ucunu döktü.oldukça siyah kirpik ve kaşlarım vardır,bebak acıbadem sütü ile çıkarıyordum göz makyajımı,bunu bıraktım garnier'ınkine başladım.başlamaz olaydım.disk pamuğun kirliliği için kusura bakmayın,makyajımı çıkarır çıkarmaz göstermek istedim.


garnier kusursuz makyaj temizleme suyu hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet