genius (2)    


genius
 • 1.
  yapımcılığını ve yönetmenliğini oscar ödüllü ron howard'ın yaptığı yeni bir national geographic serisi. her sezon farklı bir bilim adamının yaşamının konu alınacağı bu seri nisan ayında yayınlanmaya başlayacak. ilk sezon için albert einstein seçildi. einstein'ın hayatında izafiyet teorisini formülleştirdiği dönem anlatılacakmış. einstein'ı canlandıracak oyuncu ise yine oscar ödüllü oyuncu olan geoffrey rush. müthiş bir seri olucak bence.

   fragman

  missgarnett, #534355 | 11.01.2017 23:56

 • 2.
  albert einstein'ı sevdiğim oyunculardan geoffrey rush'ın canlandırması ve fragmanında "where is my mind" çalmasıyla şimdiden gönlümü fethetmiş seri. einstein'ın kariyerinin başlangıcında öğretim görevlisi olarak iş ya da doktora bulamamasına rağmen en önemli fizik kanunlarından özel görelilik kuramı'nı geliştirmesini anlatıyor. imdb sayfası:  link

  lillian, #534686 | 12.01.2017 14:11 ~ 12.01.2017 14:16

"genius" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet