h&m makyaj süngeri (4)    


h&m makyaj süngeri
 • 126.
  ben pembe olanı da beyaz olanı da sevdim. ikisi de güzelce şişiyor. beyaz olan belki biraz daha çok şişiyor olabilir. ürünü güzelce uyguluyor. cilt makyajının neredeyse tamamını bununla yapmak mümkün. krem allık uygulamada da bence oluru var. 7 liralık fiyatıyla gönlümü fetheden sünger kısacası.

  bluejeans, #533518 | 10.01.2017 22:52

 • 127.
  beyaz olanını hiçbir yerde bulamadım. pembesini kullanıyorum ve oldukça memnunum. ürün emmiyor diyemem ama çok emmiyor bence. kuru boyutu oldukça küçük ama suyla ıslatılınca fazlaca şişiyor. bulup alanlara tavsiye ederim.

  vivala, #533854 | 11.01.2017 12:41

 • 128.
  çoook fazla övüldü diye beyazını görünce ava sarılmış aslan gibi atlayıp aldım ama yine hüsrannnnn... bundan önce idare etsin diye herhangi bir yerden aldığım beş liralık sünger kullanıyordum vallahi o daha iyiymiş. bir defa bu sünger çok ürün emiyor. ve bir gün dağıttım fondoteni güzel sorun yok dışarı çıkacaktım dur dedim son kez saçıma başıma bakayım lavoboya bir girdim parça parça löp gibi kalmış fondoten.sanırım kalın yapılı fondotenleri dağıtmakta pek başarılı değil. ayrıca fondoteni uygulamak için çok fazla darbe uygulamam gerekiyor. kolum yoruluyor resmen. kısacası , keşke öbürünü atmasaymışım.

  sonlal, #533900 | 11.01.2017 13:41

 • 129.
  ben kendi adıma seviyorum. bir süngeri yıkamadan 2 kere kullanma huyum yok. sabahları da sünger yıkamaya üşendiğim için elimin altında 6-7 sünger sürekli duruyor. 1 beauty blender, 1 real techniques, 1 kiko, farklı serilerden 3 yada 4 tane h&m var. uygulamada birbirlerinden farkları yok, en fazla biri daha az ürün emiyor, biri biraz daha fazla. ben makyajı fırçayla yayıp fazlasını süngerle üzerinden geçerek aldığım için bu da sorun olmuyor.

  babelisk, #533969 | 11.01.2017 15:11


tümünü göster
"h&m makyaj süngeri" hakkında bir tanım yapın:

h&m makyaj süngeri hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet