hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi (2)
 


hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi
  • 15.
    son iki aydır severek kullandığım güneş kremi. sivilceye meyıllı cildimde sivilce yapmadı. ağır, parfümlü bir kokusu yok. hatta kokusu yok sanırım hiç burnuma gelmedi. cildimde parlama da yapmadı. üstüne pudra sürme ihtiyacı duymuyorum. makyaj altına kullanmak için de elverişli. topaklanma, dalgalanma yapmıyor. hafif krem renkli ama yüzme renk vermedi. beyazlık, yapış yapıslık hiç yok. çok hızlı emiliyor, ağırlık hissi vermiyor. yüzümde olduğunu unutuyorum diyebilirim. sanki hiç bir şey sürmemişim gibi hissediyorum. bu güne kadar kullandığım en iyi güneş kremi. üretimden kalkana kadar kullanacağım.

    pembekirpik, #606551 | 19.05.2017 02:41

  • 16.
    benim de hayatımın güneş kremi diyebilirim. açık tenli, çilli, hemanjiomlu ve egzamalı bir cildim var. güneş korumasına bol ihtiyaç duyuyorum bu sebeplerden dolayı. fakat aynı zamanda yağlı ve ötesi cildim olduğu için genel olarak güneş kremlerinin parlama yapmasından muzdaribim. bu ürün parlama yapmadı. herhangi akne, sivilce ya da alerjik bir reaksiyon da yaratmadı. kıvamı hafif,beyaz bi maske gibi durmuyor yüzde. ben de üstteki yazar gibi ömür boyu kullanırım heralde.

    esparanza, #606620 | 19.05.2017 13:02


tümünü göster
"hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi" hakkında bir tanım yapın:

hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet