hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi (5)
 


hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi
 • 15.
  son iki aydır severek kullandığım güneş kremi. sivilceye meyıllı cildimde sivilce yapmadı. ağır, parfümlü bir kokusu yok. hatta kokusu yok sanırım hiç burnuma gelmedi. cildimde parlama da yapmadı. üstüne pudra sürme ihtiyacı duymuyorum. makyaj altına kullanmak için de elverişli. topaklanma, dalgalanma yapmıyor. hafif krem renkli ama yüzme renk vermedi. beyazlık, yapış yapıslık hiç yok. çok hızlı emiliyor, ağırlık hissi vermiyor. yüzümde olduğunu unutuyorum diyebilirim. sanki hiç bir şey sürmemişim gibi hissediyorum. bu güne kadar kullandığım en iyi güneş kremi. üretimden kalkana kadar kullanacağım.

  pembekirpik, #606551 | 19.05.2017 02:41

 • 16.
  benim de hayatımın güneş kremi diyebilirim. açık tenli, çilli, hemanjiomlu ve egzamalı bir cildim var. güneş korumasına bol ihtiyaç duyuyorum bu sebeplerden dolayı. fakat aynı zamanda yağlı ve ötesi cildim olduğu için genel olarak güneş kremlerinin parlama yapmasından muzdaribim. bu ürün parlama yapmadı. herhangi akne, sivilce ya da alerjik bir reaksiyon da yaratmadı. kıvamı hafif,beyaz bi maske gibi durmuyor yüzde. ben de üstteki yazar gibi ömür boyu kullanırım heralde.

  esparanza, #606620 | 19.05.2017 13:02

 • 17.
  harika bir güneş kremi. yaklaşık 1 aydır kullanıyorum. doktorum solante yi önerdi ama ben cildim çok kuru o emilmez, yüzümde beyaz beyaz durur diye hamilton aldım. iyi ki almışım gayet memnunum yalnız pahalı olduğu için ve ben de cimri olduğum için az az kullanıyorum. yine de nemlendirme özelliği var, rahatsız edici görüntüsü ya da kokusu yok daha ne olsun..

  mystviol, #620756 | 25.06.2017 15:29

 • 18.
  mat bitişli olanını kullanıyorum ve aşırı parlama yapmasa da mat olduğunu da söyleyemem. yine de bu parlaklık beni rahatsız etmiyor, bu havada yüzüme sadece pudra sürsem o da parlar zaten. ama sorun şu ki bir süre sonra rengimi koyulaştırıyor. mesela doa güneş kremi yüzüme güzel bir aydınlık verirken bu krem yüzümdeki aydınlığı alıp bronzlaşmışım gibi görünmeme sebep oluyor ki hiiiiç sevmem. o yüzden bitince alacağımı sanmıyorum ama yapısı falan mükemmel. renk olayına takılmazsanız tavsiye ederim.

  koalata, #620769 | 25.06.2017 16:27

 • 19.
  son demlerini yaşıyoruz. az önce doa kozmetikten güneş kremi sipariş verdim sırf meraktan sivilce vs çıkartmazsa kışın kullanırım. bir kere koruması çok iyi. hafif bir kapatıcılığı mevcut. sürdükten 10 dakika sonra makyaj yapıyorum emilmesi önemli. pul pul durma, ciltte akma bulaşma gibi sorunlara neden olmadı. cildim yağlı olmadığı için matlık konusunu bilemiyorum. fiyatına değer. her yaz 2-3 ben leke çıkardı bu yaz dikkat ettim yok gibi sanki. ben kışın da yüksek koruma kullanmak zorundayım cilt rengim ve alerjik hastalığım yüzünden o yüzden uzun süre dayanıyor.

  seulou, #620779 | 25.06.2017 17:13


tümünü göster
"hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi" hakkında bir tanım yapın:

hamilton everyday face spf 50+ güneş kremi hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet