john frieda go blonder saç rengi açıcı şampuan (2)
 


john frieda go blonder saç rengi açıcı şampuan
 • 22.
  ben bu seriyi yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum.
  önce saç tipimi yazıyım: sarı röfleli hacimsiz ve oldukça ince telli saçlara sahibim.
  mevcut saç rengini açacağını düşünmüyorum ben. yani kahve rengi saçlarınızı kullandıkça açar gibi bir durum bence söz konusu değil. ama mevcut sarı boyanızın kullanım ömrünü kesinlikle uzatıyor. kullandığım süre boyunca saçlarım kesinlikle daha temiz bir sarı olmasında epey etkili oldu.

  şampuanı bende kazık gibi yapmadı. serinin tüm ürünlerini kullandım saç kremini atlayıp direk şampuan+maske ikilisi yapmanız bence daha mantıklı zira kremini gereksiz buluyorum. ama maskesi gayet yeterli yumuşaklığı veriyor.

  bu kadar iyi taraftan sonra bence tek kötü özelliği saçları çabuk yağlandırması. bunun dışında kendisine kötü bir yorumum olamaz ama her şampuan gibi saçlarım alıştığı için severek ayrıldık bugün, üzgünüz.

  makyajfircam, #594944 | 21.04.2017 00:03

 • 23.
  saçlarımın doğal rengi açık kumral. ben renk açıcı spreyini kullanırken aman türüncü olmasın diye şampuan ve kremini almıştım. evet saçlarımın rengi gerçekten açıldı ama bence bunda rol oynayan şey spreydi. şampuan ise beklediklerimi yerine getirmedi ya da ben çok bekledim. çünkü hafif turuncumsu bir açılma oldu. bunun sebebi benim saçımın tonuydu büyük ihtimal. çünkü önceden de güneşte turuncumsu ışıltılar olurdu. bu dönemde spreyle birlikte kullandığım için zaten kuru olan saçlarım iyice keçeleşti. ben bunu spreye bağlamıştım ama çok kişi şampuanın sertleştirdiğinden bahsetmiş. ve bendeki en kötü etkisi öbek öbek saçlarımı dökmesiydi. üstelik ben bunun şampuandan kaynaklandığını anlayana kadar 2 tüpü çoktan bitirmiştim. boyasız doğal saçımda tek başına etkisi olacağını düşünmüyorum. ama deneme boy şişeye elimde kalanları koydum, yazın tatilde deneeceğim. güneş ve tuzlu suyla belki ışıltı katmada ise yarar.

  political pumpkin, #594956 | 21.04.2017 00:21


tümünü göster
"john frieda go blonder saç rengi açıcı şampuan" hakkında bir tanım yapın:

john frieda go blonder saç rengi açıcı şampuan hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet