küllü kumral (11)    


küllü kumral


 • 47.
  doğal saç rengim küllü kumral.
  ama ten rengim açık ve pembe alt tonlu olduğu için hiç yakışmıyor.
  koyu küllü kumrala boyuyorum.
  son zamanlarda kendi doğal rengime bırakmaya karar verdim ama o solgunluk beni çok korkutuyor.

  zedcezir, #533817 | 11.01.2017 11:48

 • 48.
  sanırım en son 10 yıl önce kafamda görebildiğim saç rengi, sonra gölgeler, rofleler, sarılar, platinler derken bir doğal renge döneyim tutkusu başladı ama yok olmadı, olamadı; pigmenti akıtılan açıldıkça açılan saçi bırak kullu kumrala döndürmeyi, koyulaştıramadım bile, bır turunculastırdım, bır yesıllestırdım, çareyi kestirmekte buldum ve ombreye benzer bir şekilde boyattım, dipler koyu ama küllü kumral değil, her neyse artık hiç dip boya yapmayacağım, kendi saç rengimi unuttum neredeyse.
  ve gerçekten de elde edilmesinin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum, kuaförde de denedim, market boyalarıyla da, kuaför boyalarıyla da ben beceremedim, kuaförler de.
  bana en cok bu renk yakisiyormus :(((

  bensusludegilim, #533860 | 11.01.2017 12:49

 • 49.
  dogal sac rengim. uzerine ne renk boyasam evde tam.istedigim gibi oluyor. kendi rengimi kullandigimda cok cocuksu geliyorum kendime. kahveleri cok seviyorum ve yakistiriyorum da kendime. kizilin her tonunu denemis biri olarak su anda da kizildayim. sevdigimden degil yogun isrardan

  tavsiyesever, #534399 | 12.01.2017 01:01

 • 50.
  kuaförlerin tutturamadığı renk. mesela turuncuyu çok güzel tutturuyorlar! maviyi, yeşili hatta pembeyi bile tutturuyorlar da küllü kumralı asla. yanarım ona yanarım.

  diamondlife, #548238 | 31.01.2017 10:06

 • 51.
  ennnn sevdiğim saç rengi!
  beyaz ve buğday tene çok yakışıyor.tabi cilt alt tonu da önemli! kül soğuk bir renk olduğu için her tene,alt tona uyum sağlamıyor.
  bu renge tutturabilen kuaför çok az.küllü kumral saç için çekmediğim çile kalmadı desem doğru olur.
  bir kere denedim saçlarımı yemyeşil yapıp uçlarını bembeyaz yaptılar.sonra bir daha denedim bakır-karamel arası çiğ bir renk yaptılar bir daha denedim dore kumral yaptılar ve son denemede resmen 8.3'lük saç rengini küllü kumral diye yutturmaya çalıştılar.bu kadar maceraya saç dayanır mı?koyu renge boyadım ve her ay uçtan kestiriyorum.
  bu rengi süslülerin başlığa yüklediği görseldeki gibi yapabilen kuaförler varsa beni de haberdar edin.bende küllü kumral camiasına geçeyim süslüler=)

  şimdilik imrendiğim ama sahip olamadığım saç rengi.

  madeleine, #548280 | 31.01.2017 11:50

 • 52.
  instagram kuaförlerinde ombre için kullandığı üst kısım rengidir ucuda bebek sarısıdır. farklı bir tarz göremedim daha hiçbirinden.

  betulbcg, #549077 | 01.02.2017 03:50


 • 54.
  doğal saçım. 7-8 yıllık sarının 50 tonu maceralarımdan sonra geri dönüş yaptım 2 yıl boyatmayarak!! daha mı genç gösteriyor nedir daha anlayamadım ama daha doğal duruyor bu kesin. yine de sarı saça makyaj çok yakışıyor ve insan özlüyor. kuaförlerde bu renk saçınız varsa illaki sarı yapmak için ısrar eder dururlar. dezavantajı denizden sonra küllü rengin altın tonlara kayması açılırken. bunun üstesinden gelen varsa aydınlatsın bizi.

  cherie, #549501 | 01.02.2017 18:52

 • 55.
  doğal saç rengim. ten rengim de sarı alt tonlu beyaz olduğundan bana en çok giden saç rengidir aynı zamanda.

  selene, #550138 | 02.02.2017 16:01

 • 56.
  kuaförlerin yapmakta en çok zorlandığı renk. ama açılın, evde boyayanlar için tarif geldi.

  saçlarınızı oryalle açtınız diyelim. kullanacağınız renk de 7.1 olsun. o farketmez, zevkinize göre boyanızı seçin. saç uzunluğunuza göre, yarım tüp 7.1, yarım tüp de mavi mix boya alıyorsunuz arkadaşlar. suyla karıştırıp saçlarınıza sürüyorsunuz aynı boya yapar gibi. toplam 1 tüp boyaya 1 çay bardağı suyu ölçü olarak alabilirsiniz. su hafif ılık olsun. dilerseniz hindistan cevizi yağı, zeytinyağı, badem yağı vb yağları karıştırabilirsiniz. saçınızda yarım saat beklettikten sonra, saçlarınızı hiç yıkamadan yine saç uzunluğunuza göre ana renginizden, örneğimiz 7.1 idi, 1 tüp koyup ceviz büyüklüğünde mavi mix ekleyip tekrar saçınızı boyayın. daha sonra yıkayın ve bana teşekkür edersiniz. hashjajajaja. saçlarınız çok mavi olursa -ki sanmam- 2 yıkamaya mavilik akacak merak etmeyin. ayrıca mor şamşuan kullanarak külü muhafaza etmenizi öneririm.

  eğer saçlarınız doğalsa ve açık renkse, oryal kullanmadan ve ilk adım olan cilayı yapmadan direk mavi mix boya ile küllü kumralı karıştırıp boyayın. çok uzun yıllar küllü sarıyı böyle elde ettim, kuaföre hiç gitmiyorum.

  vivalavida, #558154 | 11.02.2017 15:14


tümünü göster
"küllü kumral" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet