küllü kumral (3)    


küllü kumral
 • 48.
  doğal saç rengim küllü kumral.
  ama ten rengim açık ve pembe alt tonlu olduğu için hiç yakışmıyor.
  koyu küllü kumrala boyuyorum.
  son zamanlarda kendi doğal rengime bırakmaya karar verdim ama o solgunluk beni çok korkutuyor.

  zedcezir, #533817 | 11.01.2017 11:48

 • 49.
  sanırım en son 10 yıl önce kafamda görebildiğim saç rengi, sonra gölgeler, rofleler, sarılar, platinler derken bir doğal renge döneyim tutkusu başladı ama yok olmadı, olamadı; pigmenti akıtılan açıldıkça açılan saçi bırak kullu kumrala döndürmeyi, koyulaştıramadım bile, bır turunculastırdım, bır yesıllestırdım, çareyi kestirmekte buldum ve ombreye benzer bir şekilde boyattım, dipler koyu ama küllü kumral değil, her neyse artık hiç dip boya yapmayacağım, kendi saç rengimi unuttum neredeyse.
  ve gerçekten de elde edilmesinin bu kadar zor olduğunu bilmiyordum, kuaförde de denedim, market boyalarıyla da, kuaför boyalarıyla da ben beceremedim, kuaförler de.
  bana en cok bu renk yakisiyormus :(((

  bensusludegilim, #533860 | 11.01.2017 12:49

 • 50.
  dogal sac rengim. uzerine ne renk boyasam evde tam.istedigim gibi oluyor. kendi rengimi kullandigimda cok cocuksu geliyorum kendime. kahveleri cok seviyorum ve yakistiriyorum da kendime. kizilin her tonunu denemis biri olarak su anda da kizildayim. sevdigimden degil yogun isrardan

  tavsiyesever, #534399 | 12.01.2017 01:01


tümünü göster
"küllü kumral" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet