mac face & body fondöten (2)    


mac face & body fondöten
 • 184.
  bana aşk ve nefreti bir arada yaşatan fondötendi.di çünkü cruelty free ürünler kullandığım için bıraktım.kullandığım için yorum yapayım.

  ince ve saten yapısı ile ciltle mükemmel bir uyum sağlar.yüze çok doğal,canlı bir parlaklık verir.ama ne zaman sürsem yüzümde minik minik sivilceler çıkarırdı.ayrıca yağlı ciltler için bence uygun değil.o verdiği parlaklıkla zaten yağlı olan bir cilt için sonuç kötü oluyor.ben kuru ciltli olmama rağmen baya parlak yağlı bir bitiş vermişti.onca paraya yazık olmasın tester bulabiliyorsanız deneyip öyle alın sivilce ve parlama sorunu yapabiliyor çünkü.

  drunkbluebird, #594740 | 20.04.2017 16:32

 • 185.
  5 aydir elimde en buyuk boyu ve asla bitmiyor nerdeyse hergun kullanıyorum yüzünde fazla kusur olmayan ciltler icin tek gecerimm mükemmel

  smnclg, #594756 | 20.04.2017 17:12


tümünü göster
"mac face & body fondöten" hakkında bir tanım yapın:

mac face & body fondöten hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet