mac face & body fondöten (5)    


mac face & body fondöten
 • 187.
  bana aşk ve nefreti bir arada yaşatan fondötendi.di çünkü cruelty free ürünler kullandığım için bıraktım.kullandığım için yorum yapayım.

  ince ve saten yapısı ile ciltle mükemmel bir uyum sağlar.yüze çok doğal,canlı bir parlaklık verir.ama ne zaman sürsem yüzümde minik minik sivilceler çıkarırdı.ayrıca yağlı ciltler için bence uygun değil.o verdiği parlaklıkla zaten yağlı olan bir cilt için sonuç kötü oluyor.ben kuru ciltli olmama rağmen baya parlak yağlı bir bitiş vermişti.onca paraya yazık olmasın tester bulabiliyorsanız deneyip öyle alın sivilce ve parlama sorunu yapabiliyor çünkü.

  drunkbluebird, #594740 | 20.04.2017 16:32

 • 188.
  5 aydir elimde en buyuk boyu ve asla bitmiyor nerdeyse hergun kullanıyorum yüzünde fazla kusur olmayan ciltler icin tek gecerimm mükemmel

  smnclg, #594756 | 20.04.2017 17:12

 • 189.
  üzerine çok yazılmış çizilmiş bir fondoten olmasına rağmen aman ben de eksik kalmamayım dedim. genellikle bb krem kullanan -yazar burada maybelline, pure beauty, sisley gibi markalara değiniyor- fondoten deneyimi çok az biri olmama rağmen, çoğu bb krem'den daha ince ve nemli yapıda olduğunu söyleyebilirim. fondotenin verdiği ağırlık hissi yok, çok çabuk sabitleniyor ve bulaşmıyor, gün içinde oksitlenme renk değişimi yok. yüksek kapatıcılıktan çok renk eşitliyor ama inceliği ve hafifliğiyle aradığım formül buymuş dedirtiyor. bir de gerçekten nemli bitişli tatlı bir aydınlığı var. ben de süslüdeki yorumlardan yola çıkarak elle uyguladım ve çok memnun kaldım. fondotene giriş 101 dahilinde almalı, aldırmalı diyorum. buarada mac mua'ları inatla c2 kakalamaya çalışıyor deneyimle sabitlendi, açık tenliyseniz kafanızı karıştırmalarına izin vermeyin. gözünüz ve kalbiniz bu konuda da sizi yanıltmayacaktır ;)

  meralet, #597211 | 26.04.2017 20:52

 • 190.
  eğer cildiniz sorunlu değilse kuru soluk bir cildiniz varsa tam size göre çene bölgemde sivilce izleri var ve günlük hayatta makyaj yapacaksam onları tamamen olmasa da kapatmayı tercih ediyorum makyajın bütün durması için face and body yerine macin siyah tüpteki bb kremini almanız daha kullanışlı çünkü f&b gün içinde sabitlesem bile yüzüm yağ içinde oluyor ve vıcık vıcık bir görüntü ortaya çıkıyor cildim kuruya dönerse eğer bir gün mutlaka tekrar alacağım bir ürün o aydınlık görüntüsüne bayılıyorum

  sena soysal, #600934 | 06.05.2017 12:07

 • 191.
  bu ürün için kapatıcılığı az deniliyor ama bana göre kapatıcılığı hiç yok .en azından tek katta.
  evet nemli ıslak bitişli ama bulaşan bi yapısı yok .sabit kalıyor .terleseniz bile çıkmıyor.
  bana göre en iyi sonucu kedi dili fıça ile veriyor.(ben rt core collection setindeki fırçayı kullanıyorum iyi iş görüyor.)bu fırçayla fondoteni yüzüme yaydıktan sonra kuru sünger ile (ıslak değil) pıt pıt yapıyorum ve tamamen sabitleniyor.sivilce lekelerinin üstüne bi kat daha geçiyorum sonuçtan oldukça memnun kalıyorum.
  eğer fondotende aradığınız cildim görünsün tamamen kapatmasın ıslak bitsin kalıp gibi durmasın yok gibi görünsün hafif olsun diyorsanız bu fondotene bence şans verebilirsiniz .
  %20indirmle 50 ml lik fiyatı :96 tl

  kzzcetin, #604180 | 13.05.2017 19:01


tümünü göster
"mac face & body fondöten" hakkında bir tanım yapın:

mac face & body fondöten hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet