mac next to nothing face colour (2)    


mac next to nothing face colour
 • 3.
  face and body'den farkını görmek için yüzümün bir yarısına bunu, diğer yarısına face and body uygulattım. mac'teki mua yüzüme hafif sivilce lekelerim olduğu için next to nothing'in yüzüme daha uygun olacağını söyledi. ikisiyle de yüzümde bir gün geçirdikten sonra gözlemlediklerim şöyle:
  - yapısı face and body kadar ince değil. yani su gibi bir ürün arıyorsanız ağır gelecektir fakat mac'in diğer fondötenlerine göre oldukça ince bir yapısı var yine de.
  -ikisi de karma&yağlı ciltlerde parlama yapacaktır gün içinde. karma ciltliyim, ikisinin de yüzümde eşit parlama yaptığını söyleyebilirim.
  -next to nothing ilk sürüldüğü andan itibaren daha ıslak bitişli duruyor. ancak bu da face and body'deki "yok gibi" hissini vermemesine neden oluyor tabii ki.
  -eğer yüzünüzde soyulan bölgeler varsa kabuk kabuk durmasına neden oluyor. (mac'te ürünleri fırça ile uyguluyorlar onun da biraz etkisi var gerçi)
  -ben ikisini de satın almadım. next to nothing'in "yok gibi" iddiasını karşıladığını düşünmüyorum. yanımdakilere sorduğumda ikisinin de doğal durduğunu söylediler gerçi ama yüzde ağırlık yaptığını hissettim az da olsa.
  -son olarak sivilceye meyilli ciltlerin seveceğini düşünmüyorum. kapatıcılık vermesi ve dışarıdan doğal görünmesi çok güzel ancak gün içinde t bölgesinde verdiği ıslak görünüm dışında ekstra bir parlama yapıyor. yine de kesinlikle mac'in diğer fondötenlerinden daha çok beğendim diyebilirim.

  plumblossom, #594719 | 20.04.2017 16:02

 • 4.
  light rengi tupturuncu olan mac'in yeni fondöteni.

  behrem, #595115 | 21.04.2017 13:03


tümünü göster
"mac next to nothing face colour" hakkında bir tanım yapın:


mac next to nothing face colour fondötenmac next to nothing face colour hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet