mac soft brown far (3)    


mac soft brown far
 • 23.
  günlerdir kullandığım tek far. bazen sadece crease bölgesine sürüyorum bazense komple tüm göz kapağıma. elimde kahve tonlarına sahip iki palet var ama hiçbirinde soft brown tarzı bir renk yok. ya da bende o şekilde durmuyorlar. mac den alınabilecek birkaç renkten biri bence kesinlikle. yakında başka bir far kullanmayacağım diye korkmaya başladım.*

  babp, #606700 | 19.05.2017 17:14 ~ 19.05.2017 17:15

 • 24.
  yumuşaklığı fakat buna rağmen neredeyse çok çok az hatta yok denecek kadar tozutmama durumu ile en sevdiğim farlardandır.
  sephora scented candle far ve mac quarry far ile beraber hafif hafif dokundurup göz kapağıma ve özellikle katlanma bölgesine sürüp sonra bolca rimelliyorum, bakımlı ama aynı zamanda da sade bir görüntü oluşuyor.

  qcb, #626257 | 11.07.2017 11:02

 • 25.
  çok sevdiğim, yapacagım makyaj ne olursa olsun öncesinde mutalaka çok hafif uyguladığım far. hafif bir gölge veriyor, tam bir crease bölgesi farı. bence sırf soft brown ve swiss chocolate'la harikalar yaratılır, başka fara gerek yok. en sevdiğim ikili.

  givemelove, #626371 | 11.07.2017 16:42


tümünü göster
"mac soft brown far" hakkında bir tanım yapın:

mac soft brown far hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet