maybelline lash sensational maskara (536)    


maybelline lash sensational maskara


 • 1.
  "aaa neden bilmiyorum bunu" diye heyecan yapmayın, henüz çıkmamış bir ürün ^^ ya da yapın, ben yaptım zira ^^

  severek takip ettiğim bir almanca makyaj blogunda tanıtımını gördüm,  tıkla bak. ocak ayı itibari ile almanya'da raflarda yerini alıyormuş, türkiye'ye ne zaman gelir bilemem.

  fırçası plastik ve de iki tarafı var. önce kısa uçlu tarafı ile kirpikleri belirginleştiriyor, sonra da diğer tarafı ile ayırıyor/kıvırıyormuşsunuz. google görsellerde diğer bloggerlerin fotolarına da  bakabilirsiniz.

  ben genel olarak sonucu beğendim ve de şimdiden alınacaklar listeme ekledim, fazla maskara göz çıkarmaz ^^

  bitutam, #90462 | 18.01.2015 16:38 ~ 18.01.2015 16:40

 • 2.
  şimdi durup durup henüz çıkmamış ürün hakkında yazdığım için kendimi maybelline pr'cisi gibi hissettim ama baştan belirteyim markayı da maskaralarını da aslında sevmem. ailevi sebeplerden almanya'dayim bu aralar, bugün koşuşturmacadan az biraz nefes alır gibi oldum ve de soluğu dm'de aldım, orada da bu maskara gözüme çarptı ve sepete düştü ^^

  neyse bu kadar goygoy yeter, özet geçiyorum; bayıldım! maybelline'in çıkarıp çıkarabileceği en iyi maskara bu olabilir. fırçası plastik, ki ben plastik fırça seviyorum, ıslak bir maskara değil, fırçayı çıkardığınızda fazlalık gelmemesi de bir diğer artısı. kirpikleri gerçekten tek tek ayırıyor, kesinlikle yapıştırmıyor ve evet kıvırıyor/kaldırıyor. kirpiklerim kısa sayılmaz da, kaşlarıma değdiklerini de uzun zamandır görmemiştim. kirpiklerim gür değil, ama olanı gayet belirginleştirdi. sonuç: doğal görünümlü, tek tek ayrılmış, uzun kirpikler. gün içinde dökülme oluyor mu bilmiyorum, daha yeni sürdüm sayılır. gerçekten çok beğendim, maybelline beni şaşırttı diyebilirim. almanya fiyatı 10€ civarı, yurtdışından sipariş verme imkanınız varsa, ya da en geç türk pazarına girer girmez, alın deneyin derim.

  bitutam, #91190 | 20.01.2015 17:28

 • 3.
  fotoğraflardan görebildiğim kadarıyla loreal false lash wings maskaraya benzemektedir, ki o da çok iyi bir maskara bence. ülkemize gelmesini beklemek istemeyen(gerçi gelir mi gelmez mi onu da bilmiyorum) ama merak edenler ona göz atabilirler.

  gulsah, #91196 | 20.01.2015 17:46

 • 4.
  evet kızlar kirpik yapıma göre maskara arama serüvenim sona erdi çünkü maybelline lash sensational maskarayla karşılaştım. bu maskara bir harika!!! pahalısından ucuzuna pek çok maskara denemiş biri olarak bu kadar doğal hacim veren başka bir ürün kullanmadım. kirpiklerim yapış yapış olmuyor. topaklanma yok. fazla ürün gelse de fırçaya, tarama esnasında fazlalıklar kayboluyor. uzun süredir kiko ultra tech ve yves rosher sexy pulp maskaralarını birlikte kullanıyordum. birisi ekstra siyahlık sağlıyor, diğeri ise hacim veriyordu. şu an ikisini aynı anda yapan bir maskaraya sahibim. bize düşen maybelline markasını mail yağmuruna tutmak çünkü biran önce türkiye pazarına da bu maskarayı getirsinler...

  svlkrhn, #128516 | 10.05.2015 23:46

 • 5.
  şimdilik maskara arayışlarıma son verdirmiş maskara. tek kelime ile muhteşem! tek tek ayırıyor, kıvrık fırçalı olduğu icin kıvrım veriyor ve simsiyah yapıyor. maybelline'in en iyi maskarası bence. boşuna degil, zoella, fleur de force ve kaush'un favoriler videolarında yer almış. kirpik fakiri bendeki duruşunu ekliyorum, sıfır makyaj, sadece sol kirpiklerimde bu maskara var.

  editorial : belirtmeyi unutmuşum,temizlemesi oldukça zor :(

  beautycrush, #157372 | 23.07.2015 16:04 ~ 25.11.2015 15:45

 • 6.
  hayatimin maskarasi..
  oncelikle fiyat ve performans acidindan cok iyi oldugunu dusunuyorum. tek tek ayirip ve cok guzel siyahlik ve dolgunluk veren bir urun.
  waterproof olanida cok guzel ama cok zor cikiyor. ozel gunler disinda kullanmiyorum.

  velvetbeauty, #160605 | 31.07.2015 12:52

 • 7.
  hala mükemmel maskaramı bulamamış olduğumdan zaman zaman araştırmalar yaparım bu aralar yine arayış içindeyim siteleri didik didik ettim ve bloglarda bu üründen bahsedildiğini gördüm. fotoğraflardaki değişim i n a n ı l m a z! fırça yapısı çok ilginç ama göze uygun görünüyor. neden böyle uygun fiyatlı performansı yüksek ürünler ülkemizde olmaz aslında cevabı biliyorum ama şimdi uzun uzun bahsetmeye can sıkmaya gerek yok! her neyse belki gün olur gelir bu ürün ya da yurtdışına çıkılır belki bir gün .

  acalculia, #164156 | 09.08.2015 14:42 ~ 09.08.2015 14:42

 • 8.
  plastik fırçalı maskaraları kıl fırçalılara göre daha çok sevdiğim sevdiğim için bu da beğendiğim maskaralardan biri. kirpikleri fazla birbirine yapıştırmıyor ve ayırması iyi sayılır. kurudukça daha da iyi olacağını düşünüyorum (gizlinot:swh )

  ruby blue, #215869 | 10.11.2015 15:50

 • 9.
  türkiye'de bulunmayan, favori maskaram. kirpiklerim uzun ve kıvrıktır, fakat bunu kullandığım zaman ekstra kıvrıklık ve uzunluk alıyorum ve bu da en sevdiğim kirpik görünümü. fırçasının yapısı itibariyle benefit'in roller lash maskarasına benzetiyorum, fakat sanki benefit'in biraz daha kuru bir formülasyonu var, ya da bendeki öyleydi bilemiyorum. demem o ki, yurtdışına giderseniz ya da giden birisini tanıyorsanız, isteyin,alın,aldırın.

  anarmonik, #250875 | 21.12.2015 18:26

 • 10.
  aşk yaşadığım maskara. clinique high impactten sonra ilaç gibi geldi. kirpiklerim kısa ya da düz değil ama sürdüğüm her maskara ağırlık yapıyor ve düzleştiriyor. bunu kat kat sürdüğümde inanılmaz güzel kıvırıyor ve gün boyu akmadan aynı şekilde kalıyor. dm'e her gidişimde standın başında "acaba alıp yedeklesem mi" diye düşünürken buluyorum kendimi. alın aldırın!

  earlindes, #254938 | 26.12.2015 01:01

"maybelline lash sensational maskara" hakkında bir tanım yapın:

maybelline lash sensational maskara hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet