milkshake saç boyası (1)    


milkshake saç boyası
 • 6.
  2 kutu (açık ve koyu kahve) kullandıktan sonra ben de gözlemlerimi yazmak isterim:

  bir kere parasını hak ettiğinden çok emin değilim. inidirimi takip edip aldım açıkçası. çünkü diğer markalara nazaran daha pahalı. beyazları tamamen kapatmıyor. ama saçında çok da beyazı olmayan süslüler belki beğeniyordur ya da beğenirler; bilemiyorum. farklı renkler kullanmadım; kızıl ya da sarı renkler nasıl randıman veriyor onu da bilemiyorum tabi.

  boya ve oksidanı da boya kabına dökerek kullanmak gerek bence. çünkü plastik dombili şişe o kadar sert ki, sıkarak boyayı çıkarmak cidden zor oluyor. kas yapıyorsunuz bileklerinizde falan. :)

  onun dışında paketteki köpük, şampuan ve bakım kremi bence başarılı. diğer boyalardaki gibi yaldır yaldır burnu delen amonyak kokusu da yok. bunlar da artıları.

  eyyorlamam bu kadar.

  tenekeprenses, #594776 | 20.04.2017 18:35


tümünü göster
"milkshake saç boyası" hakkında bir tanım yapın:


milkshake saç boyası hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet