nars velvet matte lip pencil cruella (1)    


nars velvet matte lip pencil cruella
  • 20.
    kırmızı ruj kullanmayı çok seviyorum.o yüzden farklı markaların ürünlerini deniyorum.tanım da yapayım;nars'ın velvet matte lip pencil ürünlerinden kırmızı renkli kalem rujudur.tek kelimeyle mü-kem-mel bir ürün.soğuk tonlu muhteşem bir kırmızı.hem esmerler hem daha açık tenliler rahatlıkla kullanabilir.

    kalem ruj olduğu için sürümü de çok rahat.mat bir kırmızı ve uzun saatler kalıcı.dudakları güzel gösteriyor.ben mac ruby woo hastasıyım.ancak mac ne yazık ki cruelty free ürünler üretmiyor.son zamanlardaki zamlar sonrası da sanırım artık nars'ın bu ürününü kullanmaya devam ederim.fiyatı yüksek bir ürün ama uzun süre gidiyor.

    drunkbluebird, #534139 | 11.01.2017 19:10


tümünü göster
"nars velvet matte lip pencil cruella" hakkında bir tanım yapın:


alexachung


nars velvet matte lip pencil cruella hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet