omega 3 (1)    


omega 3
  • 7.
    hamilelik ve emzirme döneminde yeterli balık tüketmeyenlere, kan sulandırıcı etkisi sebebiyle doktor kontrolünde önerilen besin takviyesi.

    ayrıca bitkisel kaynaklı omega 3 ile hayvansal kaynaklı olanlar aynı değilmiş. ceviz ve balıkta bulunan omega 3 aynı değil yani. dha denen ve beyine iyi gelen asit sadece balıkta varmış, her balıkta da yüksek miktarda değilmiş ve aynı zamanda balıklar ağır metal içerebildiğinden riskliymiş.

    araştırmalarım sonucu balıktan elde edilen, daha doğal içerikli omega 3 takviyelerinin solgar, new life ve ocean plus markalarında olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. omega 3 takviyesi ile birlikte mutlaka antioksidan alınması gerekmekteymiş.

    patiko, #595130 | 21.04.2017 13:35 ~ 22.04.2017 23:57


tümünü göster
"omega 3" hakkında bir tanım yapın:


omega 3 hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet