pantene aqua light şampuan (3)    


pantene aqua light şampuan
 • 15.
  markette indirimde görünce düşünmeden almaya çalışıp yanlışlıkla kremini almam sonucunda saçlarım yumuşacık oldu. uzun zamandır clear kullanıyodum, cleardan sonra kokusu çok güzel geldi. gidip şampuanını da alsam diye düşünürken yorumlar kafamı karıştırdı. şimdi yağlanmayı geciktirir mi erken mi yağlandırır diye düşünmeye başladım.

  1gelin2anne, #594962 | 21.04.2017 00:35

 • 16.
  3 yıldır yılmadım, istikrarımı koruyarak seni kullandım minnoşum. senden iyisini yapacakları zamana kadar da seni kullanacağım benim minik sevgilim :')
  öncelikle yapısı o kadar hafif ki adının hakkını veriyor. boyalı saçlarımı yumuşacık, ipek gibi yapıyor. kokusuna düzülen methiyeler sonuna kadar zaten doğru. ancak şu saçlarım yağlandı-yağlanmadı vs sorununda ben de kendi deneyimimi paylaşayım. saçlarım da cildim gibi yağlı ve kendisi gün sonunda vıcık vıcık yağlanır-dı. yani demem o ki yeni yıkanmış saçlarımın bana dayanma süresi bir memurun çalışma saati kadardı. o yüzden saçlarıma bir ara memur lakabı bile verdim :d daha sonra ise bu güzelliği keşfettim ve saçlarım artık 1.5 gün yağlanmadan dayanıyor. 1.5 güne bu mudur yani gözüyle bakmayın, kırılırım. çünkü benim açımdan adeta bir devrim. artık gün boyu, günün her saati saçlarınızın yeni yıkanmış hissini vermesi kadar muazzam bir durum yok. yaşamayan bilmez tabi :'( sanıyorum ki bu şampuana saçı zaten 3-4 gün yağlanmayan kişiler değil de benim sorunsalımı yaşayan kişiler yönelmeli. sonuçta her şampuan her saç için uygun değildir.

  revelry, #594972 | 21.04.2017 00:55

 • 17.
  benim saçlarım normal şartlarda ikinici günün akşamı yağlanmaya başlar.bu şampuanı kullandığım dönemde neredeyse beş gün idare ediyordum bu açıdan çok güzel fakat belli bir zaman sonra saçlarımı uçlarına kadar aşırı kuruttu.saçımda nem namına hiçbir şey kalmadı bu yüzden kullanmayı bıraktım.bence saçınız aşırı yağlı değilse kullanmayın.

  banaderlerkedi, #594983 | 21.04.2017 01:25


tümünü göster
"pantene aqua light şampuan" hakkında bir tanım yapın:

pantene aqua light şampuan hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet