real techniques berlin set (5)    


real techniques berlin set
 • 20.
  aslında setin içerisindeki sadece 3 fırçasına ihtiyacım var, buffing , deluxe crease ve base shadow fırçaları. stippling ve contour fırçaları benim için gereksiz. ve bu 3 fırça ayrı bir set olarak satılmıyor, göz fırçaları ikili set olarak satılıyor ama türkiye'de henüz yok. buffing fırçası tek başına satılmıyor.

  dolasıyla setin içerisinden bu 3 fırçayı kullanmayacak ve bana satabilecek varsa mesaj kutumu yeşillendirebilir.

  tanım: rt fanlarının oylarıyla oluşturulmuş yeni fırça seti

  question angel, #533986 | 11.01.2017 15:38 ~ 11.01.2017 16:54

 • 21.
  real techniques starter set içindeki en çok kullandığım fırçalar deluxe crease ve base shadow eğer elimde olmasaydı benim için alınabilir bir set olurdu herhalde. o yüzden de keşke starter setten önce çıkmış olsaydı dediğim, görüntü olarak da fırçaları itibariyle de son derece kullanışlı ve estetik bulduğum set.

  nilll, #534035 | 11.01.2017 16:47

 • 22.
  1 saat önce gratiste 114 liraya gördüğüm set. kozmeladan 35 lira daha pahalı ama limited olduğundan kıyıp alacak varsa bilginiz olsun süslüler.

  grayscale, #538902 | 18.01.2017 14:36

 • 23.
  kozmelayı kovaladım kovaladım olmadı. dün gratiste son bitaneyi görünce dayanamadım. tüketmiyoruz değil bilinçli tüketiciyim aslında. hiç real techniques fırçam yoktu, tüm fırçalarında kullanışlı olduğunu görüp bide en çok kullanılan fırçalar olunca aldım. 5 tl de param vardı , 110 tlye 5 fırça aldım. mutluyum be :) :)

  semizezgi, #538940 | 18.01.2017 15:29

 • 24.
  elimde sadece allık fırçası olan markanın müthiş kullanışlı seti. burda okuduktan sonra almaya heveslenmiştim fakat sonra kozmelada stoklar tükenmişti. tam vazgeçtim param cebimde kaldı derken burda bi süslümüz stokların yenilendiğini söyledi sağolsun. pazar günü sipariş verdim, salı günü elimdeydi. alalı iki haftayı geçti her gün stlipping fırça hariç hepsini kullandım.
  buffing: ben de efsana bulanlardanım. likit ürün için değil ama ten makyajım terracota pudradan ibaret ve onu harika oturtuyor. hiç bulaşma bile olmuyor kapatıcığından hiçbir şey götürmedi ışıltısını da olduğu gibi yüzüme taşıdı. en kısa zamanda likit ürün için deneyeceğim.
  kontür: bayıldım. bayıldım. daha önce bahama mamayı eklipsin açılı fırçasıyla uyguluyordum ve birazcık parça parça duruyor ve fazla yayılıyordu. bununla tam istediğim gibi oluyor. burnumu da kolayca gölgeleyebiliyorum.
  stlipping: arada bir krem aydınlatıcımı uyguluyorum. memnunum ama daha fazla bi şey söyleyemeyeceğim.
  göz fırçaları: ikisi de derin gölge verirken kullanıyorum çok iyi karıştırma fırçaları değiller ama dayanıklı ve kullanışlı fırçalar.
  sonuç olarak 80 liraya çok güzel bir set almış oldum ve mutluyum :d

  keratinbkm, #539532 | 19.01.2017 15:10


tümünü göster
"real techniques berlin set" hakkında bir tanım yapın:

real techniques berlin set


real techniques berlin set hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet