rival de loop baked bronzer (2)    


rival de loop baked bronzer
  • 2.
    elimdeki tüm bronzerları bana unutturmuş, eşsiz renkli, kızıl-turuncu alt tonlu bronzer. eğer soğuk renkler arıyorsanız kesinlikle size uygun bir bronzer değil ama içindeki ışıltılarıyla, kızıl-bakır yansımalarıyla hem mükemmel bir bronzer hem de mükemmel bir far. bu ürünü satın almadan önce favori bronzerım balm desert idi ama şu an onu bana unutturdu. hem fiyatı daha uygun hem de gramajı daha fazla gibi geldi bana ama emin değilim. ben testerını denemeden almıştım sağolsun beni yanıltmadı, asla pişman olmadım. tavsiye ederim.

    koalata, #594844 | 20.04.2017 21:51

  • 3.
    rengine vurulup aldigim bi bronzer. ben bunu aldim ama hic kullanamiyorum maalesef cunku tas gibi. fircayi bastira bastira suruyorum bronzera ama yok hic gelmiyor fircaya. bilmiyorum sadece ben mi yoksa baskalarinda da bu sorun var midir? boyle urunler nasil duzeltilir bilen varsa yardimci olabilir tabii

    handel, #594879 | 20.04.2017 22:35


tümünü göster
"rival de loop baked bronzer" hakkında bir tanım yapın:rival de loop baked bronzer hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet