rival de loop clean & care yüz yıkama jeli (4)
 


rival de loop clean & care yüz yıkama jeli
 • 25.
  yaklaşık 7 ay boyunca kullanıp bitirmeye çok yaklaştığım, rival de loop markasının normal ve karma ciltlere önerdiği yüz yıkama jeli.

  hiç ama hiç memnun kalmadım bu üründen. e 7 aydır kullanıyorsun, şimdi mi memnun kalmadın derseniz, aylardır yüzümde çıkan sivilceler için otu boku her şeyi suçlayıp nedense bu jelden olabileceği bir türlü gelmemişti aklıma. kuru ciltliyim, konjac sünger ile beraber her akşam bu jeli kullanıyordum ve yıkadıktan sonra biraz gerginlik hissediyordum cildimde. geçen hafta bi akşam nedense jel kullanmayı pas geçmek istedim(ilahi güç woah!) ve sadece suyla yüzümü yıkayıp nemlendiricimi sürüp yattım ve birkaç gün daha bu şekilde devam ettikten sonra 2-3 günde bir yeni sivilce çıkaran ben, hiçbir sivilce çıkarmadım ve var olanlar da sönmeye başladı.

  bir süre daha kullanmayı düşünmüyorum, eğer fikrim değişirse ve bu jelin günahını alıyorsam tekrar editlerim. şu an için cilt bakım rutinim akşam yüzü suyla yıkama+nip fab glikolik mendil (tabii ki boykot öncesi aldım, bitirince başka bir şeye geçeceğim)+ nemlendirici + acnecinamide pha jel (var olan sivilcelerimin ve izlerinin geçmesi için yardımcı olacağını umarak) den oluşuyor. sabahları ise yüzümü yine suyla yıkayıp nemlendirici sürüp çıkıyorum ve şu an yana yakıla hassas, kuru ciltler için temizleme jeli arıyorum. önerisi olanı mesaj kutuma beklerim:)


 • 26.
  çok uzun süredir kullanmıyorum ama bende sivilce çıkarmadı. yüzümü gerdi kuruttuğundan ama yağını temizlemesine verdim yıkadıktan sonra nemlendirici sürünce bir sorun kalmıyor. temizliyor baya zaten köpüren bir ürün.

  bunu yarım nohut tanesi kadar sürüp h&m den aldığım silikon yüz yıkama başlığı türü bir şey vardı pembe renkli onunla yıkadım. ve burnumu kaşıdıkça yağ tanecikleri çıkmaya başladı. yanak ve alnımdaki yağ bezelerine de aynı şekilde etki etti. siyah noktalı ve yağlı/karma ciltler sever gibime geliyor.

  not: yıkadıktan sonra nemlendirilse kuru ciltliler de sevebilir benim yanaklarım kurudur ekstra bir kuruluk yaşamadım.

  pompeii, #564295 | 19.02.2017 00:26

 • 27.
  cildinizde ciddi aktif sivilce problemi yoksa ve tüm temizlik işini yüz yıkama jelinden beklemiyorsanız alın kullanın. cildi kesinlikle yormuyor, kurutmuyor (ki benim için en önemli kısmı da bu)
  cilt yağ dengesini ayarlamak adına siz temizledikçe yağı basar, bu yüzden önemli olan yağı tamamen silip alacak ürün değil cildin huyuna giden ürünlerdir, bu da tam o familyadan. normalde yıkama jellerini göz kısmına yaklaştırmadığımdan makyaj temizlemedeki etkisini farketmemiştim. geçen duşta bir deneyeyim dedim ve artık başka şekilde makyaj temizleyeceğimi de sanmıyorum :) bence ürünü yüz yıkama jelinden ziyade makyaj temizleyici olarak pazarlamalılar. dediğim gibi cilt temizlemek için sivilce probleminiz vs yoksa yeterli ancak yine de toniği ve kremi eksik etmeyin siz. sivilcesi olanlarsa bunu makyaj temizleyici olarak kullanıp yüz için daha haşin davranan tipteki ürünlerden faydalanabilirler; çünkü bu arkadaş gerçekten kelimenin tam anlamıyla: naif :)

  monensin, #572280 | 04.03.2017 11:44

 • 28.
  şimdiye kadar yüzümü en çok geren jel olmuştur.

  zz, #572283 | 04.03.2017 11:51


tümünü göster
"rival de loop clean & care yüz yıkama jeli" hakkında bir tanım yapın:

rival de loop clean & care yüz yıkama jeli hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet