rival de loop young baked highlighter (2)    


rival de loop young baked highlighter
 • 9.
  pembe alt tonlu olduğu için bende hem daha doğal durdu hem de yüzüme renk kattı. bunu satın aldığımdan beri tek aydınlatıcım olan balm mary louye elim gitmedi dahi. çünkü mary lou pütürlerimi çok belli ediyordu ve sarı rengi sanki en doğal makyajımı bile birden belli ediyordu. bu aydınlatıcı ıslak kullanımda instagram fotoğraflarındaki tereyağ sürülmüşçesine oluşan parlaklık efektini cidden veriyor. özetle tavsiye ettiğim bir ürün.

  koalata, #594847 | 20.04.2017 21:56

 • 10.
  sanırım galeyana gelip aldığım ilk ve tek ürün, aldım duruyor nasıl değerlendirsem bilemedim. toz highlighterları hiç beğenmediğimi ayrıca belirteyim, cildim fazla kusurlu. bu highlighter hiç gitmedi tenime. bildiğiniz yazın allık diye kullanırım öyle pembe. şimdi ne renk ne yapı tenimle bütünleşince ortaya çok anlamsız bir görüntü çıktı.
  parasından değil ürün kullanmadan durunca canımı sıkıyor.

  womaninamartiniglass, #594866 | 20.04.2017 22:27


tümünü göster
"rival de loop young baked highlighter" hakkında bir tanım yapın:

rival de loop young baked highlighter hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet