süslü sözlük hakkında sıkça sorulan sorular (3)
 


süslü sözlük hakkında sıkça sorulan sorular
 • 1.
  yazarlıktan atılmak nedir?

  kural olarak süslü yazarlarını siteden atma veya yasaklama taraftarı değil. ancak yazar profilinin sadece reklam amacı ile açıldığının anlaşılması, siteye yüklenecek fotoğraflarda pornografik öğeler kullanılması, yapılan yorumların eleştiri sınırlarını aşar ve sözlüğün amacına aykırı nitelikte olması, süslü sözlük dahilinde kullanılan mesajlaşma ağının diğer yazarları rahatsız etmek, hakaretamiz yorumlarda bulunmak amacı ile kullanılması durumunda gözünüzün yaşına bakılmayacağını belirtmek isteriz. özetlemek gerekirse yazarlıktan atılmak ancak süslü’ye yakışmayan hareketlerde bulunmakla mümkün olur.

  ben nasıl fotoğraf yüklerim?

  süslü’de fotoğraf bulunmasının amacı ürünün görünüşü, rengi, yapısı ve duruşu ile ilgili fikir edinmektir. bu nedenle yüklenen tüm fotoğrafların yayınlanacağı garantisini veremiyoruz. yazar tarafından yüklenen fotoğraflar moderatör onayından geçtikleri takdirde galeride yerlerini alır. galeride her fotoğrafın hangi yazara ait olduğu açık olarak belirtilir. yazarın eklediği fotoğrafın sorumluluğu yazara aittir. süslü, fotoğrafın başkasına ait olmasından veya başkaca nedenlerden kaynaklanan hiç bir tür fikri mülkiyet ihlalinden sorumlu tutulamaz. her hangi bir ihlal karşısında süslü ile irtibata geçildiği ve/veya ihlal olduğu tespit edildiği takdirde ilgili fotoğraf derhal kaldırılacaktır.

  nasıl deneme ürünü alabilirim a.k.a. bana neden ürün göndermiyorsunuz?

  süslü herkesin deneme ürünlerden faydalanmasını istiyor. ancak gün geçtikçe artan sayımız nedeniyle bu her zaman mümkün olmayabilir. ürünlerin ne şekilde dağıtılacağı önceden açıklananacak ve genellikle: haftanın / ayın en çalışkan yazarına, en çok şukela alanına, sponsorlarımız aracılığıyla düzenlenen yarışmalara / çekilişlere göre dağıtılacak. umarız her yazara ürün gönderebildiğimiz günleri de göreceğiz.

  bu nesiller ne oluyor, neye göre belirleniyor?

  süslü sözlük'ün yazar alımına başladığı yıldan itibaren her yıl bir nesil sayılır. buna göre 2013 yılında yazar olanlar 1. nesil yazar, 2014 yılında yazar olanlar 2. nesil yazar olur, bu da böyle gider...

  iletişim:

  olur da kafanızdaki soru işaretlerine burada yanıt bulamadıysanız sorularınızı doğrudan [email protected] adresine gönderin.

  lütfen içeriğe yönelik şikayetleriniz için öncelikle entrynin altındaki şikayet butonunu, daha büyük sorunlarınız olması durumda ise [email protected];

  tanıtım ve reklam olanakları için: [email protected] adreslerini tercih edin.

  sahtepetrucci, #141 | 11.02.2013 09:41 ~ 05.03.2015 12:10 (ed)

 • 2.
  yazdığım bir yazıyı geri alabiliyor muyum

  ben bilirim, #505120 | 30.11.2016 12:44

 • 3.
  bunun sık sorulan bir soru olması çok muhtemel değil; hatta bu durumla karşılaşan ilk kullanıcı ben olabilirim. esasında daha evvel [email protected]'e mail attım fakat konuyla ilgili dönüş alamadım. bu hesabı açtığım dönemde kullandığım mail adresim şu an tümüyle kapalı dolayısıyla o mail adresine erişim imkanım yok. süslüsözlük şifresi bilgisayarlarımda kayıtlı olduğundan hiç hatırlamam gerekmemişti. lakin kişisel bilgisayarımı yeniledim ve şimdi şifremi bilmediğimden ordan giriş yapamıyorum; mail adresimi de güncelleyemiyorum; sadece iş yerindeki bilgisayarımdan oturum açmaya devam ediyorum; bunun bir çözümü var mıdır acaba; acil destek :((

  2 saat dolmadan gelen edit:  ece sayesinde şifremi buldum mutluyum (:

  yirmibes, #525724 | 29.12.2016 15:18 ~ 29.12.2016 16:37

"süslü sözlük hakkında sıkça sorulan sorular" hakkında bir tanım yapın:

© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet