süslülerin hayatlarının pantolonu (3)    


süslülerin hayatlarının pantolonu

 • 28.
  benim için bir butikten 25liraya aldığım pantolondur. hiç de yüksek beklentim yoktu alırken sadece ucuz olduğu için almıştım iyi ki almışım.
  yüksel bel skinny bi pantolon buz mavisi, kumaşı yumuşacık. ayılar gibi yiyip göbeğim şiştiğinde bile belimi sıkmıyor diğer skinnyler gibi ama garip bi şekilde asla bollaşmıyor da. etiketi falan olsa söylerim gördüğüniz yerde aldın diye ama hiç bir etiketi yok o yüzden aldığım yeri söylüyorum ama ordaki her pantolon öyle değil. pangaltı ergenekon caddesinde ramada plazanın karşısında bayağı ucuza kıyafet satan biyer. ismi var mı bilmiyorum :d
  benim için en hayal kırıklığı yaratan pantalon da maviden aldığım mom jeandi. 1gün giyip yıkamam gerekiyor çünkü aşırı bollaşıp çuval gibi duruyor. bahsettiğim iki pantalonun fiyat farkı 6x :(

  enheduanna, #594925 | 20.04.2017 23:30

 • 29.
  zara'dan aldığım dar, koyu mavi pantolonlarım. bacaklarımı olduğundan ince popomu da küçük ve biçimli gösteriyo. şu ana kadar başka bi markadan bu etkilere sahip pantolon almadım açıkçası.

  tivirtivir, #595174 | 21.04.2017 14:46


tümünü göster
"süslülerin hayatlarının pantolonu" hakkında bir tanım yapın:


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet