sephora play (3)    


sephora play
 • 7.
  bu ayki kutu geçen aydan daha çok hoşuma gitti.
  linki burada: http://www.sephora.com/...

  tabii ki dudakları 30 günde daha dolgun ve yumuşak yapacağını iddia eden parlatıcıyı hemen denedim. yatmadan önce ve gün içinde günde 2 kere kullanın diyor. 30 günde sonuç alınıyormuş, biraz şehir efsanesi gibi bu tür rujlar ama dudaklarımı daha çok yumuşattığı bir gerçek. bakalım, görelim. bu kutuya abone olmamın amacı farklı şeyler denemek zaten, o yüzden sevindim böyle bir şeyin içinden çıkmasına.

  saç için tuzlu karışım olan scrub denedim, sanki saçımdan iyi arındıramadım, fazla kullanmış olabilirim. saçımın volümünü aldı. bitene kadar deneyeceğim, yoksa arkamdan ağlar.

  bir de sunday riley clay cleansing denedim. iğrenç bir kokusu var. kullanıp bitirdikten sonra izlenimlerimi yazarım.

  diğerlerini henüz denemedim. ama replica beach walk parfümü zaten favorimdi replica serisinde, o yüzden çok mutlu oldum.

  şimdi gel bir ay bekle, pff...

  kullaniciadim, #606720 | 19.05.2017 18:26 ~ 20.05.2017 18:30 (ed)
tümünü göster
"sephora play" hakkında bir tanım yapın:


Nisan sephora play kutusu urunleri Nisan sephora play kutusu
© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet