w7 glowcomotion shimmer highlighter (2)    


w7 glowcomotion shimmer highlighter
  • 6.
    takas ile edindiğim, ıslak sünger ile uygulamasına ba yıl dı ğım aydınlatıcı. istersen kat kat geçip yaldır yaldır patlat, istersen hafifçe dokundur ışığı yakalasın. mükemmel, bayıldım. (çok açık tenli olmama rağmen koyu durmadı, rengini görünce ilk bi pişman olmuştum) alın, aldırın.

    gloomypunday, #594970 | 21.04.2017 00:48

  • 7.
    haftasonu olan eveshop indiriminden aldım, elime daha bugün geçti. elimde mary lou da var. ilk baktığımda rengi koyu gibi geldi. e bu cidden mary lou nun cidden aynısıymış dedim. sonra deneyince farklılığını anladım. renk olarak neredeyse aynılar(ben satı işık'ta baktım onun için belki de farklı gördüm) yapı da da aynı gibiler ama mary lou w7 a göre biraz daha yumuşak. mary lou daha parıl parılken w7 o kadar parıldamıyor ve ben böyle olmasını çok sevdim. fondoten üstüne rt setting brushla denedim biraz öary lou gibi durdu ama yarın az sürmeyi düşünüyorum. bakalım neler olacak :)

    soyadikamilolan, #594982 | 21.04.2017 01:25


tümünü göster
"w7 glowcomotion shimmer highlighter" hakkında bir tanım yapın:

w7 glowcomotion shimmer highlighter hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet