w7 glowcomotion shimmer highlighter (4)    


w7 glowcomotion shimmer highlighter
 • 6.
  takas ile edindiğim, ıslak sünger ile uygulamasına ba yıl dı ğım aydınlatıcı. istersen kat kat geçip yaldır yaldır patlat, istersen hafifçe dokundur ışığı yakalasın. mükemmel, bayıldım. (çok açık tenli olmama rağmen koyu durmadı, rengini görünce ilk bi pişman olmuştum) alın, aldırın.

  gloomypunday, #594970 | 21.04.2017 00:48

 • 7.
  haftasonu olan eveshop indiriminden aldım, elime daha bugün geçti. elimde mary lou da var. ilk baktığımda rengi koyu gibi geldi. e bu cidden mary lou nun cidden aynısıymış dedim. sonra deneyince farklılığını anladım. renk olarak neredeyse aynılar(ben satı işık'ta baktım onun için belki de farklı gördüm) yapı da da aynı gibiler ama mary lou w7 a göre biraz daha yumuşak. mary lou daha parıl parılken w7 o kadar parıldamıyor ve ben böyle olmasını çok sevdim. fondoten üstüne rt setting brushla denedim biraz öary lou gibi durdu ama yarın az sürmeyi düşünüyorum. bakalım neler olacak :)

  soyadikamilolan, #594982 | 21.04.2017 01:25

 • 8.
  sarı beyaz ışıltılı, cilde çok güzel yerleşen ve kolaylıkla uçmayan bir yapıya sahip müthiş uygun fiyatlı ve bir de üstüne cruelty-free toz highlighterdır. bu çakma orjinal tartışmasına hiç deginmeksizin köşesinden şunu söyleyebilirim ki birebir sahtesi ve ne idüğü belirsiz bir markası olmadığı müddetçe benim için bir ürünün esinlenme ya da taklit -ne diyorsak artık- olması hayvanlar üzerinde deney yapmasına yeğdir.
  ben mary lou kullanmadım ama geçen yaz likit ve toz birçok highlighterı deneyimledikten sonra bu ürünün performansına yaptığım güzellemenin içi boş olduğunu düşünmüyorum. gerçekten güzel bir yapısı var ve bir de likit aydınlatıcı üzerine sabitleyici aydınlatıcı pudra olarak kullanıldığında tadından yenmiyor. ben 2-3 ay önce 12-13 lira civarı bir fiyata almıştım diye hatırlıyorum, heves eden ihtiyaç sahiplerine mutlaka öneriyorum. son 7-8 ayda yaptığım yegane renkli kozmetik alışverişi idi ve epey memnun etti.

  somewineplease, #599486 | 03.05.2017 00:28

 • 9.
  takasla edindiğim, kalıcılığını, sürümünü çok sevdiğim aydınlatıcı. keşke daha inci tonlarda olsaydı, benim soğuk alt tonlu cildime biraz sarı kalıyor. yine de çok güzel, bazen parmaklarimla nemlendirici sürülmüş cildin üzerine pıt pıt oturtuyorum, bazen de parmağıma alıp güneş kremimle karıştırarak krem aydınlatıcı gibi sürüyorum. ikinci anlattığım yöntemle daha doğal bir ışıltı elde ediyorum. gramajı zaten aşırı yüksek, neden bu kadar çok üretiyorlar anlamam, bitmez ki bu. velhasıl çok güzel ürün.

  gloomypunday, #612461 | 03.06.2017 15:47


tümünü göster
"w7 glowcomotion shimmer highlighter" hakkında bir tanım yapın:

w7 glowcomotion shimmer highlighter hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet