watsons skandalından sonra hala watsons reklamı yapan bloggerlar (26)
 


watsons skandalından sonra hala watsons reklamı yapan bloggerlar


 • 27.
  sizi bilmem ama benim video izlerken en çok baktığıö yer yorumlar. oralara yazarak diğer insanların da olaydan haberdar olmasını sağlayabiliriz. abone sayısı azalınca reklam da azalır. o zamanki duyarlılaşmalarını izlemek isterim.

  elifieren, #533739 | 11.01.2017 05:50

 • 28.
  açıkçası bloggerların bir çoğunda bu tarz bir hassasiyet olduğunu sanmıyorum. çoğunluğu parasına bakıyor ki zaten hiç bir zaman yorumlarına güven olmaz bence. asıl olması gereken bizlerin yani gerçek ürün kullanıcılarının hassasiyet göstermesi gerekiyor hatta öyle boykot etmeliyiz ki watsons sinek avlamalı. ama ne yazikki insanlarımız umursamaz ve bu tarz olaylara kayıtsız kalıyorlar. üzücü. anlamadığım tek şey ise hala buradan alışveriş yapan vatandaşla reklamını yapan vatandaşın vicdanı nasıl rahat ediyor?

  whichonespiink, #533848 | 11.01.2017 12:35

 • 29.
  benimelim'de bu furyaya katılmıştır.

  teadgc, #534170 | 11.01.2017 19:45


 • 31.
  dünyanıza hayranım ya, ne bekliyorsunuz bilmiyorum o olaydan sonra watsons tüm şubelerini kapatıp tarihe karışmalıydı herhalde. evet evet, kesin hiçbir şey almıyorsunuzdur. eminim hiiiç uğramıyorsunuzdur. ondan yılbaşı indirim zamanı çoğu gratis'ten daha çok sıra vardı watsons'ta. ortada bir hata olabilir bir olay olabilir, ben demiyorum ki burada watsons'ın yanındayım ama watsons boykot edilmeli vs de demiyorum.

  neyse konu bu da değil, ya siz ne kadar tanıyorsunuz o bloggerları, örnek veriyorum görkem karman. o alışveriş yapmıyormuş nereden biliyorsun? 7/24 yanında mısın? belki watsons'tan aldı gratis'ten aldım diye söylüyor. belki sizin bu tepkilerinizi bildiğinden watsons demeye çekiniyor gratis diyor. ha bu da yanlış anlaşılmasın görkem en sevdiğim bloggerlardandır. ben sadece kendinize olan güveninize hayranım ya. açık açık söylüyorsa deborah ürünü diye bahsediyorsa revlon revlon diyorsa ne var? yemeyin allah aşkına bizi ya sen gitmiyorsan o gitmiyorsa o watsons kuyruğundaki insanlar kim? yoksa tek tek ürünlerle sıraya girip kasada sizi boykot ediyoruz diyip ürünleri bırakma kararı aldınız da haberi mi yok diğer insanların. ve açıkça söylüyorum watsons gratis'ten çok daha düzenli, tertipli, derli toplu. ben de gratis'in pazar malı ürünlerini satıyor gibi görüntüsündense watsons'ı tercih ederim. gözünüzü boyamak ne kolay ya al eline telefonu "watsons'ı boykot ediyorum tabii ki gratis'ten aldım" yaz sonra siz de ooo harikasın diyin. harikasınız.

  sprinkle of magic, #534311 | 11.01.2017 22:45

 • 32.
  kendisi iradesine sahip çıkamadı diye gelip burada iradeli, boykota devam eden (ve hep devam edecek olan) insanlara saldıranlar için de başlık açalım mı yoksa kendileri çekilirler mi yolumuzdan?

  watsons doluymuş. önünden geçerken özellikle baktım her seferinde, 4 farklı watsonsa baktım hepsi de bomboştu. belki senin gibilerin olduğu yerlerdekiler doludur ne dersin?

  ha bi de şu var, sadece watsonsda satılan herhangi bir şeyi kullanmadığınızda ölmüyorsunuz arkadaşlar, kesin bilgi.

  edit: her şeye rağmen ayşegül ve sebile'yi severdim. kendilerini tamamen bitirdikleri adım bu oldu benim için.

  ekvatoralesek, #534499 | 12.01.2017 08:29 ~ 12.01.2017 08:30

 • 33.
  aynısı kendi başlarına gelse instagram, snapchat, twitter üzerinden 3. dünya savaşı çıkaracak "ünlümsü"ler 3-5 ruj için seslerini kesiyor hatta reklam yapmaya devam ediyor. yazık.

  bonita, #538649 | 17.01.2017 23:51

 • 34.
  bloggerların çoğu zaten bedava ürün gelsin diye kötü ürünü bile göklere çıkarmıyor mu ? watsonsla hala aşk yaşamalarına o yüzden hiç şaşırmadım. üstteki girdiye katılıyorum aynısı kendi başlarına gelse savaş çıkarırlar. watsonstan alacağı en fazla 30 liralık ürün için karakterini satmaya değer mi sevgili blogger ?

  betulbcg, #538751 | 18.01.2017 04:50

 • 35.
  gayet haklı nedenlerle eleştirilen bloggerlardır. kendileri haksızlığa uğramadıkça ses çıkartmazlar.

  hala bir çalışanın suçu deniyor ya. başlığı okumadan olay hakkında bilgi sahibi olmadan gelip fikir belirtmek de enteresan. kırk kez yazıldı, okumayı sevmeyen insanlarımız nedeniyle tekrar yazıyorum. watsons yaptığı açıklama ile tacizci çalışanının arkasında durdu. "arayan kadındı" diye olayı aklamaya çalıştı. kadın veya erkek kimse bir kızı donuna kadar soyamaz hırsızlık şüphesinden dolayı. anlamayanlar tekrar okusun.

  ekleme: blogger olduğu 1 km'den belli birisi o zaman niye takip ediyorsunuz demiş de zaten takip eden kim? bir de bu şahıslar kendileri fazla fazla harcama yapıyorlarsa zaten watsons'un ürünlerine muhtaç değildirler, bu durumda söz konusu olan şey vurdumduymazcılıktır, bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasıncılıktır. biz de bu tavrı sonuna kadar eleştiririz. rahatsız olan istediği kadar olsun bana ne zaten.

  lavanta, #538897 | 18.01.2017 14:24 ~ 18.01.2017 21:08

 • 36.
  ya pardon da bir kişinin hatasını tüm watsons çalışanlarına mal etmeyinciler; o bir kişiyi kim çalışan olarak almış ? kim hizmet içi eğitim vermiş ? kim mağaza müdürü yapmış ? tamam spesifik olarak o mağazayı ayrı tutalım. olay sonrası yapılan skandal açıklamaları da mı o mağzanın çalışanları yapmış ? gerçekten görmeye tahammül edemiyorum artık ne olduğu bu kadar açık ve net olan bir olay da bile "duyar" kasanlara. en acısı da bunu yapanların da hemcinsimiz olması...

  kozmetikkelebegi, #538985 | 18.01.2017 17:02


tümünü göster
"watsons skandalından sonra hala watsons reklamı yapan bloggerlar" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet