wet n wild mega last ruj mocha-licious (2)    


wet n wild mega last ruj mocha-licious
  • 93.
     mac verve ruj a muadil diye okuyup aldım. ama alakası yok bendeki duruşuyla. ben de soguk tonlu bi mor gibi durdu. biraz da bordoluk var cok az ama. rengini çok sevdim ama verve muadili diye almayi dusunuyorsaniz almayin. rengi guzel diye alacaksaniz alin cunku gercekten guzel.

    handel, #534262 | 11.01.2017 21:37

  • 94.
    yaklaşık 1 yıl önceden beri elimde olan ruj. aldığımda ilk 2 hafta aralıksız sürmüştüm ve çoğu arkadaşım rujun ne diye sorup gidip almıştı. bayılıyorum bu renge. morluk bulunduran kahverengi bir renk bence bu. bir arkadaşımda mor dururken bende kahverengi duruyor ama ben bundan rahatsız değilim tabi ki. ama çantaya atıp çıkamıyorum cüzdanıma falan koymam gerekiyor açılmasın diye bir kaç kere çantamda açılıp mahvetmişti çantamı. kalıcılık güzel, yapı güzel (wet n wild yapısını neyse ki yeniledi daha kremsi artık ) genel olarak beğeniyorum kabının kötülüğünü çok kafaya takmayanlara kesinlikle öneririm.

    bluearwen, #534415 | 12.01.2017 01:21


tümünü göster
"wet n wild mega last ruj mocha-licious" hakkında bir tanım yapın:

wet n wild mega last ruj mocha-licious hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet