wet n wild mega last ruj sandstorm (3)    


wet n wild mega last ruj sandstorm
 • 68.
  golden rose velvet matte 16 numara ve mac taupe'ye renk olarak çok benziyor.

  mega last rujlarını çok sevmesem de; bunun sürümü daha yumuşak ve daha güzel bir kıvamı var. indirim döneminde alınabilecek güzel bir ruj, tek dezavantajı çok kalıcı değil. ancak ben şahsen rujda kalıcılık aramadığım ve sık sık sürmekten keyif alan birisi olduğum için bu kısma takılı kalmam.

  rengi de; hafif kiremit tonlarında açık kafein-turuncu karışımında bir renk. yani ne kahve ne de turuncu olsun derseniz; arası bu ton olabilir.

  http://www.suslusozluk.net/...

  neferkitty, #534308 | 11.01.2017 22:41 ~ 11.01.2017 22:51

 • 69.
  sonunda bana yakisan bir nude tonu buldum cok mes'uudum. uzun zamandir hangi nude tonu begenip denesem hic ama hic yakismiyordu. koyu bugday tenliyim.dudaklarim da epey pigmentli. ama bu renk nasil guzel oldu. surekli bakasim geliyor aynadan. sutlu kahve gibi hafif turunculuk var gibi. gunluk olarak cok rahat ve cok severek kullanacagim rujum olacak. benim gibi ten rengi olup nude rujlar icine bir turlu sinmeyenler bir denesin diyorum.

  lemlem, #546724 | 29.01.2017 02:31

 • 70.
  bende hafif pembe duran ruj, bir alana bir bedava kampanyası vardı megalastlarda o ara aldım ve sanki biraz dudaklarımı küçük gösteriyor. hayır yani zaten küçük de öyle görünmesi hoş değil ihihi. ikinci katında dudakta kötü bir his bırakıyor pütürlü pütürlü duruyor.

  kultur mantari, #562090 | 16.02.2017 00:10


tümünü göster
"wet n wild mega last ruj sandstorm" hakkında bir tanım yapın:

wet n wild mega last ruj sandstorm hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet