wet n wild (13)    


wet n wild


 • 228.
  nutty rengi tekli fari dunyanin en joker fari olabilir.herseyle uyum sagliyor ve cok da ucuz daha ne olsun.

  godard, #594703 | 20.04.2017 15:29

 • 229.
  ojelerini ve farlarını severek kullanıyorum ancak rujlarının matlığını beğensem de dudaklarım kuru olduğu zaman çatlakları ve soyulmaları daha belirgin gösteriyor. bundan dolayı uzun süredir rujlarına elimin gitmediğini fark ettim.
  bir golden rose - velvet matte serisi olamadılar benim için.

  plumblossom, #594722 | 20.04.2017 16:05

 • 230.
  the balmla beraber drugstore da en sevdiğim marka olabilir. hatta the balm olan birsuru ürünü elimden çıkardım ama bir durup düşündüğümde wetn wild markalı hiçbir şeyi elimden çıkarmadım(bare and beautiful hariç) demek ki daha çok seviyorum :) kaç tane ürününü alıp kullandıysam hepsinden de memnun kaldım. hayatımda ilk defa bir far paletini yedek yaptırdı, yedek olarak hangisi diye sormayın hemen o gelir zaten aklınıza comfort zone:), nutty olan tekli farı yukarıda da denildiği çok joker bir renk, bunu yere düşürüp kırdım preslemek istemedim ve gidip yenisini aldım :) bu ikisini bittikçe gidip alırım. pigmentasyon zaten mukemmel ötesi kalıcılık evet çok güzel. başka bir en sevdiğim ürünü ise kaş kiti. allahım iyi ki bloggerlara güvenip bu ürünü almışım ve hayatımın kaş kitiyle tanışmışım. bildiğiniz aşk yaşıyorum. ikinci defa bir farı bitirmek üzereyim. ilk olarak da yine wet n wild dan comfort zone palet sağ alttaki mac club a muadil gösterilen rengi bitirdim :) (farı çok beğenince mac club aldım ama sevemedim pigmentasyon wnw ın yakınından geçemez :( elimde başka far paletleri de var ve onları da çok severek kullanıyorum. rose champagne allığı var 2 kez filan kullandım ama yazın kullanmaya devam edeceğim. kaş maskarasını almıştım sevip yedeklemiştim. rujları zaten çok güzel demeye gerek bile yok. bence biraz kurular ama renk olarak çok güzeller :) kahverengi kalem eyeliner ı var biraz siyaha benziyor ama kullanımı ve kalıcılık açısından çok güzel. e zaten cruelty free daha ne olsun sevgili süslüler :) seviyoruz seni wet n wild şakın ülkemizden çekilme <3
  23 nisan indiriminde kaş kitini yedeklemeyi ve bazlarını almak istiyorum.

  soyadikamilolan, #594791 | 20.04.2017 19:32

 • 231.
  bende comfort zone far paleti ve şeffaf maskarası var. far paleti o kadar güzel ki gerek pigmentasyonu gözdeki duruşu gerekse sim sim durmayışı ile gönlüme taht kurdu.çok yumuşak bi yapısı var ve kolay sürülüyor. paletteki farların tamamı simli ve günlük kullanılacak renkler. özellikle sağ en köşede olan yanarlı dönerli rengi var ki beni benden alıyor. farların üstüne nerelere kullanacağınızın damgasını basmışlar ama o amaçla kullanmıyorum çünkü her şeye gidiyor. şeffaf farını kaş sabitlemek için kullanıyorum. kaşlarımı çok güzel sabitliyor ve kaşlarımı düşürmüyor ve mutlaka alınması gerekenlerden.

  eatsleepmakeup, #594891 | 20.04.2017 22:55

 • 232.
  tekli farlarının 0.99 cent olması ama türkiyede 10 liraya satılması <3 uygun fiyatlı, ürünlerinin çoğu kaliteli makyaj markası.

  şimdi photo focus fondötenini sipariş ettim bakalım jeffree star'ın övdüğü kadar var mı :)

  brazilianwax, #594957 | 21.04.2017 00:22

 • 233.
  türkiye'de fahiş fiyatlara satılan, amerika'nın xp kozmetiği gibi olan marka.

  hangimiz brulee'yi sürmedik çılgınlar gibi?

  edit: 1 dolarlık farı 10 tlye alıp, markayı hâlâ ucuz sananlarla aynı ortamda bulunmanın vermiş olduğu "ben bunlara ne anlatmaya çalışıyorum ki ahahahah" duygusu. bi zeki sizsiniz arkadaşlar.

  naomie, #608543 | 24.05.2017 16:05 ~ 24.05.2017 21:11

 • 234.
  xp ile bu markayı karşılaştırmak nedir? xp pazarda satılan mal hani ne olduğu belirsiz olan marka , tanıdığım herkese öneriyorum pazardan ne olduğu belirsiz şeyler almak yerine 2-3 lira fazladan verip bu markanın ürünlerini almak daha mantıklı uygun fiyatlı ve çok güzel ürünleri var

  diyetkolikkk, #608728 | 25.05.2017 00:22

 • 235.
  ülkemizde gratislerde satılan uygun fiyatlı kozmetik markası.
  bu markadan denediğim ve memnun kaldığım ürünler far bazı, makyaj bazı , far paletleri ve mat rujları. sevmediğim ürünleri ise maskaraları.
  farların pigmentleri gayet iyi tozutması minimal renk seçenekleri geniş. özellikle comfort zone paletindeki renkleri, tekli farlarının yapısı ve kalıcılığı oldukça güzel. rujlar fiyat performans olarak iyiler ama mat oldukları için dudakları çöle çeviriyorlar. güzel bir lip balm la kullanılmalı.
  makyaj bazı ve far bazı fiyatına göre oldukça uygun iş gören bir ürün.
  kullanıp memnun kalmadığım tek ürünü maskaraları. ismi mega volume olması lazım dışı sarı renkli ve turunculu olan iki maskarasını kullandım. ikisi de çok kötü. dökülme yapıyor kalıcılık sıfır. en ufak bir su değse ( yağmur gibi ) çözülüp gidiyor. fırçası standart ekstra bir özellik taşımayan aşırı gereksiz bir ürün. indirimde fiyatına kanıp almıştım asla değmez. aynı klasmanda golden rose çok daha başarılı maskara konusunda.

  lisamona, #608737 | 25.05.2017 00:47

 • 236.
  yurtdışında çok ucuz olup da türkiyede fiyatının 10 katına satılan tek marka olmayan marka. ben bu olayı yabancı vloggerlar yeni çıkan ürünlerin bütün renklerinden üçer beşer alıp inceleme videolarına koyduklarında farketmiştim. yurtdışında drugstore olayı cidden çok ucuz, 4 dolara far paletleri 2 dolara tekli farlar vs. o yüzden drugstore ürünler iyi çıktığında şaşırıyorlar düşünün 3 liralık bir ürün 200 liralık bir ürün gibi iş görebiliyor. biz burda en ucuz şeye 15 lira veriyoruz tamam dolar kuru vs ok ama şöyle düşünelim, biz 15 verirken onlar 5 veriyor. orda adam 1500 dolar maaş alıp 20 dolara neredeyse 0dan makya çantası oluşturabilirken burda 1500 lira maaş alan biri aynı ürünleri en az 100tl ye alır. bahsettiğim olay bu.

  the rains of castamere, #608865 | 25.05.2017 12:59 ~ 25.05.2017 13:03

 • 237.
  rujları bir çok markanın muadili ve farları pigmentasyon olarak yüksek olan drugstore markası. mega last rujları en çok satılan mat ruj serisi. far olarak çoklu olarak comfort zone tekli olarak brülee en meşhuru.

  farlarından genel olarak memnun kaldım ama mega last rujları tebeşirden halliçe. stopligt red, spiked with rum ve just peachy renkleri vardı ruj olarak bende. stoplight red kırmızıdan narçiçeğine döndü zamanla. normalde rüby woo muadili. spiked with rum bende saten bitişli neden bilmiyorum. benden çok kardeşim kullanıyor zaten ve beyaz tenede esmer tenede yakışıyor. just peachy neon mercan gibi desem yalan olmaz en azından bende öyle. ilk kez bir rujumu çöpe attım. bundan sonra yoluma sadece farlarla devam edeceğim.

  betulbcg, #608878 | 25.05.2017 13:28


tümünü göster
"wet n wild" hakkında bir tanım yapın:
first impressions wet n wild 2017 spring collection | demo & review | jkissamakeup
first impressions wet n wild 2017 spring collection | demo & review | jkissamakeup© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet