wet n wild (5)    


wet n wild
 • 231.
  nutty rengi tekli fari dunyanin en joker fari olabilir.herseyle uyum sagliyor ve cok da ucuz daha ne olsun.

  godard, #594703 | 20.04.2017 15:29

 • 232.
  ojelerini ve farlarını severek kullanıyorum ancak rujlarının matlığını beğensem de dudaklarım kuru olduğu zaman çatlakları ve soyulmaları daha belirgin gösteriyor. bundan dolayı uzun süredir rujlarına elimin gitmediğini fark ettim.
  bir golden rose - velvet matte serisi olamadılar benim için.

  plumblossom, #594722 | 20.04.2017 16:05

 • 233.
  the balmla beraber drugstore da en sevdiğim marka olabilir. hatta the balm olan birsuru ürünü elimden çıkardım ama bir durup düşündüğümde wetn wild markalı hiçbir şeyi elimden çıkarmadım(bare and beautiful hariç) demek ki daha çok seviyorum :) kaç tane ürününü alıp kullandıysam hepsinden de memnun kaldım. hayatımda ilk defa bir far paletini yedek yaptırdı, yedek olarak hangisi diye sormayın hemen o gelir zaten aklınıza comfort zone:), nutty olan tekli farı yukarıda da denildiği çok joker bir renk, bunu yere düşürüp kırdım preslemek istemedim ve gidip yenisini aldım :) bu ikisini bittikçe gidip alırım. pigmentasyon zaten mukemmel ötesi kalıcılık evet çok güzel. başka bir en sevdiğim ürünü ise kaş kiti. allahım iyi ki bloggerlara güvenip bu ürünü almışım ve hayatımın kaş kitiyle tanışmışım. bildiğiniz aşk yaşıyorum. ikinci defa bir farı bitirmek üzereyim. ilk olarak da yine wet n wild dan comfort zone palet sağ alttaki mac club a muadil gösterilen rengi bitirdim :) (farı çok beğenince mac club aldım ama sevemedim pigmentasyon wnw ın yakınından geçemez :( elimde başka far paletleri de var ve onları da çok severek kullanıyorum. rose champagne allığı var 2 kez filan kullandım ama yazın kullanmaya devam edeceğim. kaş maskarasını almıştım sevip yedeklemiştim. rujları zaten çok güzel demeye gerek bile yok. bence biraz kurular ama renk olarak çok güzeller :) kahverengi kalem eyeliner ı var biraz siyaha benziyor ama kullanımı ve kalıcılık açısından çok güzel. e zaten cruelty free daha ne olsun sevgili süslüler :) seviyoruz seni wet n wild şakın ülkemizden çekilme <3
  23 nisan indiriminde kaş kitini yedeklemeyi ve bazlarını almak istiyorum.

  soyadikamilolan, #594791 | 20.04.2017 19:32

 • 234.
  bende comfort zone far paleti ve şeffaf maskarası var. far paleti o kadar güzel ki gerek pigmentasyonu gözdeki duruşu gerekse sim sim durmayışı ile gönlüme taht kurdu.çok yumuşak bi yapısı var ve kolay sürülüyor. paletteki farların tamamı simli ve günlük kullanılacak renkler. özellikle sağ en köşede olan yanarlı dönerli rengi var ki beni benden alıyor. farların üstüne nerelere kullanacağınızın damgasını basmışlar ama o amaçla kullanmıyorum çünkü her şeye gidiyor. şeffaf farını kaş sabitlemek için kullanıyorum. kaşlarımı çok güzel sabitliyor ve kaşlarımı düşürmüyor ve mutlaka alınması gerekenlerden.

  eatsleepmakeup, #594891 | 20.04.2017 22:55

 • 235.
  tekli farlarının 0.99 cent olması ama türkiyede 10 liraya satılması <3 uygun fiyatlı, ürünlerinin çoğu kaliteli makyaj markası.

  şimdi photo focus fondötenini sipariş ettim bakalım jeffree star'ın övdüğü kadar var mı :)

  brazilianwax, #594957 | 21.04.2017 00:22


tümünü göster
"wet n wild" hakkında bir tanım yapın:
first impressions wet n wild 2017 spring collection | demo & review | jkissamakeup
first impressions wet n wild 2017 spring collection | demo & review | jkissamakeup© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet