yüzü tıraşlamak (3)    


yüzü tıraşlamak
 • 151.
  süslü de okuyup ve ojeler fora nın videosunda gördükten sonra gaz gelip yaptığım yöntemdir.

  ben koyu buğday tenli bir insanım. vücudumdaki bütün kıllarım da siyahtır. yüzümdekiler normal böyle ayva tüyü denilen türden ama siyah olunca gözüme batırıyordu. roaccutane tedavim süresinde bir ara kortızon kullanmıştım sanırım ondan dolayı çenemde de tüylenme oldu arasında bir iki tane de sert kıllar vardı. şimdi kıl tüy durumumu bilgilendirdikten sonra tecrübelerime geçiyorum.

  kullandıktan sonra yüzüm çok güzel oldu. makyaj çok güzel oturdu. sürekli elim yüzüme gidiyordu. çıkması böyle 1 hafta falan sonra oldu. elim değdiğinde böyle erkek sakalı gibi gelmiyordu elime. bıyıklarınız çıktığı zaman nasıl çıkıyorsa öyle çıkıyor. kesildiğinden dolayı sadece ucu daha küt çıkıyor.
  her hangi bir kalınlaşma, çoğalma olmadı. ama ben yine de korkuyorum. hormonlarım belli olmaz eğer coşarsa, 3-5 sefer sonra altından kalkamam diye çok sık yapmıyorum.

  davetsizmisafir, #533435 | 10.01.2017 21:24

 • 152.
  sırf ölü deriyi atacak diye yapıyorsanız peeling yapın. bana kalırsa tıraşlamayın çünkü hızlıca yenide çıkacak ağdayla en azından süre uzar.

  betulbcg, #533467 | 10.01.2017 22:00

 • 153.
  bıyık bölgesi ve kaş arası için bayağı akıl karı bir yöntem olduğunu düşünmeye başladım çünkü oralar bayağı hassas ve şahsen ben ağda/ip vs kullandığım zaman korkunç bir tahriş ve sivilcelenme yaşıyorum. bu yöntemle hem 2 dakikada her şey hallolmuş oluyor, hem de acı çekmiyorsunuz.

  alkyoneh, #533677 | 11.01.2017 01:36


tümünü göster
"yüzü tıraşlamak" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet