yves rocher sensitive vegetal yatıştırıcı ferahlatıcı yüz spreyi (2)
 


yves rocher sensitive vegetal yatıştırıcı ferahlatıcı yüz spreyi
  • 3.
    yves rocher'den satın aldığım ilk ürün. benim beklentim makyaj yaptıktan sonra yüzümdeki pudralı görünümü almasıydı ki beklentimi karşıladı. yüzüm karma, bu yüzden yarattığı ıslak görünüm bende hoş durmadı ama eminim kuru ciltli süslülerde hoş duracaktır. makyajı sabitleme gibi bir özelliğini görmedim fakat böyle bir iddiası da yok zaten. ürünün vaadi cildi yatıştırıp nemlendirmesi. ben indirimde 19 liraya satın almıştım, bitince tekrar almayı düşünüyorum.

    koalata, #534089 | 11.01.2017 17:59

  • 4.
    greyfurtlu yüz spreyiyle aynı fiyattalar fakat bu onun üç katı büyüklükte. daha ekonomik yani. nemlendirmesi greyfurtlu olandan bi tık aşağıda. daha az yapış yapış yapıyor. o his bi süre sonra gidip nemli his geliyor zaten. gün içinde yüzümü temizlediğinde nemlendirici sürmeden bunu sıkıyorum, idare ediyor. makyajdan sonra denemedim henüz. greyfurtlu olan makyajdaki cakeyliği müthiş alıyordu. bu da alacak mı merak ediyorum. tam izlenimim oluşması adına bi süre daha düzenli kullanacağım. eğer greyfurtlu olanı aratırsa vazgeçicem ama lütfen aratmasın çünkü çok ekonomik bence bu. büyük yaz indirimiyle 16 liraya aldım.

    thatslibby, #626798 | 12.07.2017 22:56


tümünü göster
"yves rocher sensitive vegetal yatıştırıcı ferahlatıcı yüz spreyi" hakkında bir tanım yapın:

yves rocher sensitive vegetal yatıştırıcı ferahlatıcı yüz spreyi hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet