akış (1000)
 • 1000.

  "benefit cheek parade allık paleti" hakkında :
  yurtdışından mı alsam kar ederim, türkiyeden mi diye düşünüyorum ama 320 lira da vermek istemiyorum tr sephoralara -satış, eleman ve tester politikalarından dolayı- ama bilmiyorum tam yaz mevsimlik bi palet, bayağıdır aklımdaydı

  brazilianwax, #595876 | 19 saat 33 dk önce

 • 999.

  "benefit cheek parade allık paleti" hakkında :
  an itibariyle türkiye'de artık bulunmaktadır. fiyatı 320 tl. dolardan tl ye çevirince 210 tl civarı bir şey oluyor :'( ama bu kadar mı güzel olur. insanın içi gidiyor o allıklara, hoola lite'a.
  tam seyahatte yanına almalık o tek palet. far, allık, bronzer.. her şekilde kullanılır. renkler efsane gözüküyor.
  hele hoola lite açık tenlilere yüzü biraz ısıtmak için acayip güzel gözüküyor. nikkietutorialsın videolarında gördüğümden beri bayılıyorum. kontür için olmasa da çok güzel bronz bir efekt veriyor yüze.
  bide çok tatlı bi kokusu var, şekerli sakız gibi kokuyor. rockateur allığı da tam yazlık gözüküyor, bronz tene çok güzel gider gibi. galifornia da öyle, çok tatlış bir şeftali rengi. dandelion ise aşk. böyle tatlış bir pembelik olamazz.
  kısaca bu paleti görünce gözümden kalplar fışkırıyor<3 her rengi kullanılabilir benim için.

  fleurbleu, #595872 | 19 saat 43 dk önce


 • 998.

  "the balm in the balm of your hand" hakkında :
  the balm'ın en kullanışlı paleti. the balm'dan fazla ürünü olmayanlar için çok ideal bir palet, ben indirimde 65 tl'ye almıştım bence böyle bir palet için fiyatı gayet iyi. eksi yanlarıysa içinde joker bir far olmaması, keşke lead zeppelin yerine mat bir geçiş rengi koysalarmış. birde allıkların gramajıyla farlarınki neredeyse aynı allıklar biraz daha büyük olmalıydı bence. bunlar dışında çok kullanışlı ve kaliteli bir palet.

  vixen, #561543 | 15.02.2017 14:44


 • 996.

  "kırmızı allık" hakkında :
  adını hatırlayamadığım bir süslümüz, uygun fiyatlı kırmızı allık arıyordu. flormarda  şu allık şu an 10 liraya düşmüş.
  elden ele dolaştıralım süslüler^^

  bimakyajdelisi, #515816 | 14.12.2016 21:14 ~ 14.12.2016 21:19

 • 995.

  "allık bitirmek" hakkında :
  lise sondayken aldığım ilk allıktı. avon trendin tek allığı, tatlı bir pembe. üniversiteye başlamamla bitmişti.
  ikinci bitirdiğim allık ise gosh-whisper oldu. gramajı, çok tozutması, fırçaya ne kadar alırsan al, sürdüğünde yoğun renk vermemesi gibi nedenlerin bitirebilmemde etkisinin çok olduğunu düşünüyorum.

  gofi, #496822 | 18.11.2016 16:20

 • 994.

  "allık" hakkında :
  çok sevdiğim,ifadeyi değiştirdiğine inandığım bir makyaj ürünü olmakla birlikte maalesef ki ne kadar zayıflarsam zayıflayayım dolgun olan yanaklarıma heidi efekti veren üründür kendileri.halbuki zibilyon tane fırça,makyaj videosu ve markadan sonra uygulamayı öğrenmem gerekirdi..

  kizilkahve, #496541 | 18.11.2016 09:09

 • 993.

  "allık bitirmek" hakkında :
  sephora'nın bebek pembesi bi allığı vardı çok sevmiş ve sonuna kadar kullanmıştım . bir de maybelline'in bi allığı vardı yanında fırça olan. bunları amerikadayken almıştım burda satılmıyorlar tekrar alırdım yoksa ikisi de güzeldi. golden rose'tan da şimdiki kadar meşhur bir marka değilken kompakt allıklarının diplerini görmüştüm baya ama sonra kardeşime verdim o da bi kenara atmıştı. şimdi de dibi baya açılan hot mama ve desert allıkları var.

  mage, #495847 | 17.11.2016 11:22

 • 992.

  "maybelline face studio master allık" hakkında :
  sözlükte 60 numarası için başlığı açılmış ama ben genel başlığını da açmak istedim. özellikle bütçesi kısıtlı olanlar için muhteşem bir kurtarıcı olabilir, çünkü ben bunun testerını merak edip denedim ve geçişini çok beğenince hiç allık alasım yokken f/p oranının yüksek olması nedeniyle aldım. 100- peach pop rengini yani şeftali tonlarında olan mat seçeneği aldım.evde de tekrardan denediğimde gerçekten çok beğendim. parıltılı seçenekleri de var ancak genel olarak mat allıkları daha çok severim ve genelde drugstore allıklarda mat renkler surata böyle cakey face kıvamında oturur ama bu allık hiç cakey durmadı ve çok güzel dağıldı. aslında amacım pofidik krem allıklardan almaktı ancak standını kaldırmışlar ve fiyatının cazip olmasından ötürü de cezbetti beni.

  ambalajını da değişik dizayn etmişler, kapak yukarı doğru çapraz açılıyor ancak umarım kolay deforme olmaz. görsel yolda geliyor :3

  edit: bu arada brown rengi bence bronzer olarak kullanılabilir, peach pop ise konsantre haldeyken çok canlı gibi dursa da blended hali oldukça hafif ve tatlı bir renge sahip. yani yoğun renkli hallerine aldanmadan iyice dağıtılmış haline bakın derim. bir de cok fazla tozuttuģunu söylemeliyim.

  neferkitty, #490587 | 10.11.2016 21:56 ~ 11.11.2016 10:31

 • 991.

  "gosh natural blush rose whisper allık" hakkında :
  o kadar tozutuyor ki sadece kapağını açıp kapatmamla %10 u havaya karışmıştır fırçaya alırken ki tozutmasından bahsetmiyorum bile. doğal bir allık evet. bir daha alır mıyım almam.

  kirazannesi, #482582 | 30.10.2016 23:56

başlık hakkında bir tanım yapın:how to get perfect glowy skin with concealer
how to get perfect glowy skin with concealer

siyez bulguru hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet