akış (1000)
 • 1000.

  "göz kuruluğu" hakkında :
  on küsür senedir lens kullandığım için haliyle kuru gözlere sahibim. makyajlı olduğum zaman da her dakika damla damlatmak makyajımı bozduğu için zor geliyordu. geçen gün eczanede bir sprey gördüm optone actimist diye birşey. kapalı göze uygulanan kuru gözleri nemlendirmek icin üretilmiş bir sprey. şişesi ağız spreyine benziyor. makyajı bozmaz yazmışlar evet bozmuyor. gözünüzü kapatıp göz kapağınızın üstüne 2 defa fisfis yapıyorsunuz 10 15 cm ileriden bu kadar. ben atladım tabii bu spreyi aldım. eğer işime yarasaydi bir ömür bununla yaşardım o kadar benlikti. ama ne oldu? alerjik reaksiyon gösterdi gözüm bu ürüne. ama isteyen denesin benim gözümde sıkıntı bence çünkü optifree lens solusyonlarindan bile alerji tutan bir gözüm var.

  berronimu, #541435 | 19 saat 51 dk önce

 • 999.

  "maybelline lash sensational maskara" hakkında :
  yeni bitirip kutusunu dün çöpe attığım maskara.
  ciddi anlamda severek kullandım, daha önce başlığında bahsetmiştim ama son dönemde çok kurudu. neden anlamadım, bugüne kadar hiçbir maskaramda kuruma yaşamadım o aşamaya gelmeden bitirmişimdir hep. ama bu kurudu, sürümü baya baya zorlaştı. kirpiklerimi aşırı yapıştırmaya ve gün içinde dökülmeye başladı. bu nedenle dibine kadar kullanmışımdır diyemem, yapısı bozulmasaydı sıyıra sıyıra kullanırdım.

  marlasingersays, #495839 | 17.11.2016 11:18


 • 998.

  "takas" hakkında :
  mac runway hit- rengini cok beğendim ama tenime uyduramadım. 2-3 kez denedim sadece

  ecukstar, #489363 | 09.11.2016 11:34


 • 996.

  "kiko long lasting stick eyeshadow" hakkında :
  bende 05 rengi var. bir kere kullandım ama rengini kendime pek yakıştıramadım. çok mor mor ve kalitesiz gösterdi sanki. kesin benim beceriksizliğimdendir. neyse. pratik bir far ama kısa bir süre içinde dökülme yapıyor simleri. göz altım hep sim oluyor. far bazı istiyor yani, aklınızda bulunsun.

  sonbahar, #462140 | 04.10.2016 19:35 • 993.

  "nyx doll eye maskara" hakkında :
  topaklanma yapmayan fakat gözaltına dökülen maskara. ne çok dolgunluk veriyor ne de simsiyah. maybelline maskaralara devam diyorum!

  gingerandhoney, #424825 | 17.08.2016 03:50

 • 992.

  "mac fluidline jel eyeliner" hakkında :
  3 senedir kullanıyorum ve halen 2. kutumun yarısında sayılırım ki evet neredeyse her gün kullanıyorum. hem göz kapağıma, hem içine, hem gözümün altına. kullanırken açık bırakmazsanız, ters çevirip bekletirseniz ve fırçanıza olması gerekenden fazla almazsanız 1.5 yıl bile gider.. lens kullanmama ve alerjik bir gözüm olmasına rağmen hiç rahatsız etmedi ve akmaya karşı kesinlikle dirençli, uygulaması kolay. mesela nars ın jel eyelinerina göre daha kalıcı. siyah rengi gayet canlı ve belirgin. sürerken fırçamı hep hafif ıslatırım böylece daha kolay sürüm sağlar bunu da öneririm :)

  drbegum, #418267 | 07.08.2016 14:31

 • 991.

  "maybelline lash sensational maskara" hakkında :
  maskaram kurudu diye bugun aldigim maskara. normalde pek indirime girmeden almam boyle ilk defa deneyecegim urunleri ama bu seferlik oldu boyle.
  maskaraya gelince biraz fazla surulse topaklasiyor, kirpikler birbirine yapisiyor, az surmek gerek ama az surulse bile bana agir geldi yapisi, tek iyi yonu gercekten de dumduz ya da dusuk kirpikleri cok iyi kaldiriyor, sirf bu ozelligi nedeniyle maskarayi tam begenecektim ki kirpik diplerimi bir kasinti tuttu, alerji yapti maalesef, dayanamadim, sildim.

  bensusludegilim, #410191 | 25.07.2016 23:20

başlık hakkında bir tanım yapın:moka pot ile adım adım espresso!
moka pot ile adım adım espresso!

özge özpirinçci hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet