akış (1000)
 • 1000.

  "maybelline colossal kajal siyah göz kalemi" hakkında :
  geçen sene keşfettiğimden beridir severek kullandığım göz kalemi. hep hem eyeliner hem de göz kalemi olarak kullanabileceğim bir ürün arıyordum bu ürüne denk gelmem çok iyi oldu. akmıyor, bulaşmıyor rahatca silebiliyorum hem. bu dördüncü kalemim, su an elimde bulunan kalemi yanlışlıkla kırdım, evlat acısı gibi içime oturdu... kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir ürün.

  simsimiyas, #536058 | 14.01.2017 15:17

 • 999.

  "maybelline dream fresh bb krem" hakkında :
  kaç senedir kaç tüp bitirdim bilmiyorum.biraz gözenek kapatıyor,biraz canlı bir görünüm,hafif de kapatıcı.vaatlerini yerine getiren krem oldu benim için.

  tipitip, #506682 | 02.12.2016 07:55 • 997.

  "maybelline lash sensational maskara" hakkında :
  yeni bitirip kutusunu dün çöpe attığım maskara.
  ciddi anlamda severek kullandım, daha önce başlığında bahsetmiştim ama son dönemde çok kurudu. neden anlamadım, bugüne kadar hiçbir maskaramda kuruma yaşamadım o aşamaya gelmeden bitirmişimdir hep. ama bu kurudu, sürümü baya baya zorlaştı. kirpiklerimi aşırı yapıştırmaya ve gün içinde dökülmeye başladı. bu nedenle dibine kadar kullanmışımdır diyemem, yapısı bozulmasaydı sıyıra sıyıra kullanırdım.

  marlasingersays, #495839 | 17.11.2016 11:18

 • 996.

  "maybelline age rewind kapatıcı" hakkında :
  çizgilerime dolan ve beni çok şaşırtan kapatıcıdır. halbuki incecik ve ne güzeldi.

  edit: bende de alerji yapmıştır. gözaltlarımda kırmızı kabarcıklar çıkardı ve eğer yüzüme de sürmüşsem oralarda da küçük beyaz yağ bezeleri oluşturdu. artık kullanmıyorum.

  serrokonusuyor, #493408 | 14.11.2016 15:32 ~ 02.01.2017 11:36

 • 995.

  "maybelline face studio master allık" hakkında :
  sözlükte 60 numarası için başlığı açılmış ama ben genel başlığını da açmak istedim. özellikle bütçesi kısıtlı olanlar için muhteşem bir kurtarıcı olabilir, çünkü ben bunun testerını merak edip denedim ve geçişini çok beğenince hiç allık alasım yokken f/p oranının yüksek olması nedeniyle aldım. 100- peach pop rengini yani şeftali tonlarında olan mat seçeneği aldım.evde de tekrardan denediğimde gerçekten çok beğendim. parıltılı seçenekleri de var ancak genel olarak mat allıkları daha çok severim ve genelde drugstore allıklarda mat renkler surata böyle cakey face kıvamında oturur ama bu allık hiç cakey durmadı ve çok güzel dağıldı. aslında amacım pofidik krem allıklardan almaktı ancak standını kaldırmışlar ve fiyatının cazip olmasından ötürü de cezbetti beni.

  ambalajını da değişik dizayn etmişler, kapak yukarı doğru çapraz açılıyor ancak umarım kolay deforme olmaz. görsel yolda geliyor :3

  edit: bu arada brown rengi bence bronzer olarak kullanılabilir, peach pop ise konsantre haldeyken çok canlı gibi dursa da blended hali oldukça hafif ve tatlı bir renge sahip. yani yoğun renkli hallerine aldanmadan iyice dağıtılmış haline bakın derim. bir de cok fazla tozuttuģunu söylemeliyim.

  neferkitty, #490587 | 10.11.2016 21:56 ~ 11.11.2016 10:31


 • 993.

  "maybelline age rewind kapatıcı" hakkında :
  ürünü bir haftadır kullanıyorum. bundan önce loreal true match kapatıcı kullanıyordum, ilk sürdüğümde olmasa da akşam eve geldiğimde göz altımda normalde mevcut olmayan çizgiler ve yorgun bir görüntüyle karşılaşıyordum. fakat bu kapatıcıyı gerçekten beğendim. sürdükten bir on beş dakika sonra göz altıma pıt pıt yapıp çizgilere dolan kısmı düzelttikten sonra bir daha çizgilere dolma sorunu yaşamıyorum, kurutmuyor, kapatıcılığı orta, true match ile hemen hemen aynı diyebilirim. renk tonu ile ilgili de şunu söyleyebilirim, ben göz altı kapatıcısını aydınlatma amaçlı değil renk düzenleme amaçlı kullanıyorum, bu yüzden de açık renk tercih etmiyorum. loreal true match 4 numara ile bu ürünün light isimli renk tonu birebir aynı. genel olarak memnun kaldığım bir ürün oldu.

  rachel karen, #484382 | 02.11.2016 16:51

 • 992.

  "maybelline age rewind kapatıcı" hakkında :
  çok severek ve beğenerek kullandığım bir kapatıcı oldu, verdiği aydınlık çok hoşuma gidiyor, kapatıcılığı da keza öyle. :) sürekli göz altı kapatıcısı sürmek zaten başlı başına göz altı morluklarına ve kırışıklıklarına davetiye çıkarıyor olabilir bence, olabildiğince az sıklıkta kapatıcı uygulamak en sağlıklı olanı diye düşünüyorum.

  m3lo, #474120 | 20.10.2016 10:34 ~ 19.11.2016 13:07 (ed)


başlık hakkında bir tanım yapın:

nostalji 7. ayın sonu

tarkan - kış güneşi
tarkan - kış güneşi

yüz ve göz makyaj temizleyici jel hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet