akış (1000)
 • 1000.

  "maybelline age rewind kapatıcı" hakkında :
  ben bayağı sevdim bu kapatıcıyı, özellikle duruş olarak. şöyle ki, light rengi bana koyu geliyor ama yine de kullanıyorum, hemi dee fondöten gibi (az miktarda ürünü tüm yüzüme yayıyorum). aplikatörü çok iyi bence, çünkü çok kararında ürün çıkarıyor ve çok güzel dağılıyor. sorun, aplikatör süngerin bayağı ürün emmesi. onun dışında sorun yok. bu aplikatör hijyenik değil diyenleri de pek anlamıyorum. normal sünger aplikatörlü kapatıcılarla pek bir fark yok bence aralarında. duruşu pudralı değil, dayanaklılığı da çok güzel. ve asla un kurabiyesi gibi durmuyor, ciltle çok güzel bütünleşiyor. şu renk sorununu da çözsem tadından yenmeyecek
  not: gün aşırı falan kullandığım için pek emin olamıyorum etkisinden ama bende pütürcük vs yapmadı.

  alkyoneh, #558512 | 11.02.2017 22:01 ~ 16.03.2017 17:23

 • 999.

  "maybelline lash sensational maskara" hakkında :
  maharetin fırçasında olduğunu düşünüyorum. rahat temizleyebildiğim, memnun kaldığım başka bir rimele fırçasını temizleyip taktım, mutluyum, herkese öneririm :)

  brccng, #543251 | 24.01.2017 17:28


 • 998.

  "maybelline colossal kajal siyah göz kalemi" hakkında :
  geçen sene keşfettiğimden beridir severek kullandığım göz kalemi. hep hem eyeliner hem de göz kalemi olarak kullanabileceğim bir ürün arıyordum bu ürüne denk gelmem çok iyi oldu. akmıyor, bulaşmıyor rahatca silebiliyorum hem. bu dördüncü kalemim, su an elimde bulunan kalemi yanlışlıkla kırdım, evlat acısı gibi içime oturdu... kesinlikle vazgeçmeyeceğim bir ürün.

  simsimiyas, #536058 | 14.01.2017 15:17


 • 996.

  "maybelline dream fresh bb krem" hakkında :
  kaç senedir kaç tüp bitirdim bilmiyorum.biraz gözenek kapatıyor,biraz canlı bir görünüm,hafif de kapatıcı.vaatlerini yerine getiren krem oldu benim için.

  tipitip, #506682 | 02.12.2016 07:55


 • 994.

  "maybelline lash sensational maskara" hakkında :
  yeni bitirip kutusunu dün çöpe attığım maskara.
  ciddi anlamda severek kullandım, daha önce başlığında bahsetmiştim ama son dönemde çok kurudu. neden anlamadım, bugüne kadar hiçbir maskaramda kuruma yaşamadım o aşamaya gelmeden bitirmişimdir hep. ama bu kurudu, sürümü baya baya zorlaştı. kirpiklerimi aşırı yapıştırmaya ve gün içinde dökülmeye başladı. bu nedenle dibine kadar kullanmışımdır diyemem, yapısı bozulmasaydı sıyıra sıyıra kullanırdım.

  marlasingersays, #495839 | 17.11.2016 11:18

 • 993.

  "maybelline age rewind kapatıcı" hakkında :
  çizgilerime dolan ve beni çok şaşırtan kapatıcıdır. halbuki incecik ve ne güzeldi.

  edit: bende de alerji yapmıştır. gözaltlarımda kırmızı kabarcıklar çıkardı ve eğer yüzüme de sürmüşsem oralarda da küçük beyaz yağ bezeleri oluşturdu. artık kullanmıyorum.

  serrokonusuyor, #493408 | 14.11.2016 15:32 ~ 02.01.2017 11:36

 • 992.

  "maybelline face studio master allık" hakkında :
  sözlükte 60 numarası için başlığı açılmış ama ben genel başlığını da açmak istedim. özellikle bütçesi kısıtlı olanlar için muhteşem bir kurtarıcı olabilir, çünkü ben bunun testerını merak edip denedim ve geçişini çok beğenince hiç allık alasım yokken f/p oranının yüksek olması nedeniyle aldım. 100- peach pop rengini yani şeftali tonlarında olan mat seçeneği aldım.evde de tekrardan denediğimde gerçekten çok beğendim. parıltılı seçenekleri de var ancak genel olarak mat allıkları daha çok severim ve genelde drugstore allıklarda mat renkler surata böyle cakey face kıvamında oturur ama bu allık hiç cakey durmadı ve çok güzel dağıldı. aslında amacım pofidik krem allıklardan almaktı ancak standını kaldırmışlar ve fiyatının cazip olmasından ötürü de cezbetti beni.

  ambalajını da değişik dizayn etmişler, kapak yukarı doğru çapraz açılıyor ancak umarım kolay deforme olmaz. görsel yolda geliyor :3

  edit: bu arada brown rengi bence bronzer olarak kullanılabilir, peach pop ise konsantre haldeyken çok canlı gibi dursa da blended hali oldukça hafif ve tatlı bir renge sahip. yani yoğun renkli hallerine aldanmadan iyice dağıtılmış haline bakın derim. bir de cok fazla tozuttuģunu söylemeliyim.

  neferkitty, #490587 | 10.11.2016 21:56 ~ 11.11.2016 10:31


başlık hakkında bir tanım yapın:dönerci şahin usta | istanbul'un en iyi dönercilerinden
dönerci şahin usta | istanbul'un en iyi dönercilerinden

meze hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet