akış (1020)
 • 1020.

  "remove retouch yüz bölgesi sir ağda kalemi" hakkında :
  ilk defa sözlüğü okumadan bir gaflet anında alıp bin pişman olduğum ürün. nasıl bir gözüm döndüyse artık. düşünün yani kıldan tüyden çektiğimi. şu an kıllarımla birlikte giden 19 liraya yanıyoruz. ona vermek yerine başka bir şey alırdım:(

  sirius, #564743 | 4 dk önce

 • 1019.

  "kuru cilt gururu" hakkında :
  bir arkadaşım çok kuru ciltli, cildinde o yaştaki birinde olmaması gereken kırışıklıklar var. üstelik yüzünde sürekli sivilceler çıkıyor bu yüzden kuru ciltte sivilce olmaz diye bir şey yok. arkadaşıma sorsam kesinlikle yağlı ciltli olmayı tercih ederdi. kuru cildin övünülecek bir tarafı yok bence adı üstünde normalde olması gereken cilt normal cilttir.benim de yüzüm normal ama arada kuruyor ve bundan hiç hoşlanmıyorum kaldi ki tutup övüneyim.vücudum ise sürekli kurudur şu an bacaklarımı hatur hutur kaşıyorum mesela çünkü banyodan sonra iyice kuruyorlar.yağlı cilt zor evet ama kuru cildin övünülecek hiçbir tarafı yok ha normal ciltliler övünebilir allah vergisi bir şey üstünden övünmekte bir sakınca görmüyorlarsa tabi.

  balahatun, #564741 | 5 dk önce • 1017.

  "restorex hızlı uzama etkili şampuan" hakkında :
  bitirmek üzere olduğum şampuan. öncelikle uzama etkisinden bahsedecek olursak ben pek bir farkını göremedim. saçım normal uzama hızında uzadı gibi geldi bana. benimki saç dökülmesine etkili olandı ayrıca bayağı azalttı saç dökülmesini diyebilirim. onun dışında saçları yumuşacık yapıyor. bu şampuanı kullandığım süre boyunca elim çok az gitti saç kremine.
  yağlanma konusunda evet normal süreden daha hızlı yağlanıyor saç. ben ikinci gün kuru şampuan takviyesi yapmadım değil. ama saçınızı hergün yıkayan biri iseniz sorun teşkil etmez bence.
  ben 5-6 tl gibi bir fiyata almıştım. fiyat - performans olarak çok iyi bence. bittikçe farklı şampuan kullanmayı sevdiğim için arada dönerim belki tekrar.


 • 1016.

  "l'oreal casting creme gloss amonyaksız saç boyası" hakkında :
  en yakın arkadaşım casting creme 200 numara ebony black kullandı. kuaför mağduru kendisi, siyah saçtan küllü kahveye dönmek istedi fakat bir felaketle sonuçlandı. saçları koyu karamel oldu, sonuçtan nefret etti ve haliyle o renkle yaşamak istemedi, saçına daha da çok zarar vermesin diye de amonyaksız boya tercih etti. boya söylenenin aksine asla akmadı. sanırım boyayalı 2 ay oldu, gün aşırı yıkar saçlarını. ha renk değişti mi evet değişti, saçları şu an kestane. içinde farklı renk tonlarında yansımalar var, eskisine göre biraz da solgun.

  otuzuncuharf, #564728 | 30 dk önce

 • 1015.

  "makyaj yapmayan kadınlar" hakkında :
  herkesin hayati kimseyi ilgilendirmez neticede. kim insan makyaj ile mutlu olur; kimi insan yapmadığında kendini daha iyi hisseder. ha ama bu kadınların da makyaj yapan kadınlara boya küpü vs.demeye hakları yoktur :)
  bu kadınların cildi daha gec yaşlanır o ayrı bir güzelliktir ama

  bodybutter, #564724 | 36 dk önce

 • 1014.

  "mac prep+prime skin base visage" hakkında :
  yaptığım bir internet alışverişinde deneme boyunu göndermişlerdi. birkaç kere kullanma fırsatım oldu ve çok beğendim. yüze verdiği ışıltı insanı daha sağlıklı göstermekle birlikte; makyajı da tazelemeden uzun süre götürüyor. yalnız internet sitesinde satışta değil, ürün artık üretilmiyor mu, ülkemize mi getirilmiyor meraktayım.

  bambam, #564720 | 39 dk önce • 1011.

  "dead sea spa magik mild exfoliant" hakkında :
  halihazırda kullandığım kiehl's pineapple papaya facial scrub'ın aydınlatma dışında hiçbir işe yaramadığını fark ettikten sonra dermatolog önerisiyle başladığım peeling.

  doku olarak * ince ve bol taneli bir peeling, dermalogica'nın skin prep scrub'ına çok benziyor. cildinizi arındırdığını hissediyorsunuz ve duruladıktan sonra geçici bir aydınlık veriyor. ben ölü deriyi arındırmada çok çok başarılı buldum, yumuşacık bir his bırakıyor ve günlerce sürüyor. fiyatı da high end ürünler gibi pahalı değil, hatta yurtdışına giden bir tanıdığınızla daha da ucuza getirtebilirsiniz, e daha ne olsun.

  (yalnız hassas ve hop diyince kızaran bir cildiniz varsa mild demesine güvenerek benim yaptığım hatayı yapıp soyacağım diye aşırı bastırmayın, cildinizi tahriş edebiliyor. nazik nazik uygulayın.)

  on yuz bin milyon baloncuk, #564716 | 44 dk önce ~ 44 dk önce

başlık hakkında bir tanım yapın:ayla celik - aynalı dolap
ayla celik - aynalı dolap

hasan hüseyin korkmazgil hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, bilgi@suslusozluk.net

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet