yenile 

marlena       


 • 10.
  trans bireylerden korkan! ve yanı ortamı paylaşmak istemeyen, zihniyetinin karanlığından korktuğum homofobik yazar.

  kendisinin aksine ben trans bireylerden korkmuyorum, onlarla aynı ortamı paylaşmaktan memnunum, hayata daha çok katılıp kimliklerini saklamak zorunda kalmadan istedikleri yerde özgürce çalışabilmelerini, alışveriş yapabilmelerini,sosyalleşmelerini istiyorum.

  ayrıca bazı transların sizi korkutan yönlerini aslında bu homofobiklik ile siz besliyorsunuz bunu da belirteyim. aynı yerden alışveriş yapma, aynı mağazaya girme, aynı parka gitme, aynı restoranda yemek yeme, o insanlara hiç yaşam alanı bırakma, legal olan hiçbir iş kolunda bulunmalarını izin verme baskılarınla, o insanları yeraltına it, suça it, fuhuşa it, agresifleştir. sonra ben translardan korkuyorum de. ikiyüzlülük.

  korkulacak tek şey sizin empati yapamayan karanlık zihniyetiniz ve faşist diktalarınız.

  no5, #561679 | 15.02.2017 16:42 ~ 15.02.2017 16:45

başlıktaki tüm girdileri göster
"marlena" hakkında bir tanım yapın:© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet