akış (759)
 • 759.

  "tüketmiyoruz kampanyası" hakkında :
  bugün true cost diye bir belgesel izledim ve çok etkilendim. 3. dünya ülkelerinde günde iki dolara çalışan tekstil işçilerini, iş kazalarını, bu işçilerin sırf avrupa ve amerika'da insanlar çok ucuza sürekli giysi alsın ve sıkılınca atsın diye sömürülen emeklerini, kaybedilen hayatları, dünyamızı nasıl bir çöplük haline getirdiğimizi daha çok anladım.
  tükettikçe , tüketimi gereksiz yere moda gibi bir saçmalıkla tetikledikçe dünyamızı, kaynaklarımızı, insan hayatlarını da tükettiğimizi anladım.
  izlemenizi şiddetle öneririm arkadaşlar.

  zezeecz, #630163 | 2 dk önce

 • 758.

  "kiko" hakkında :
  yüzde 70'e varan indiriminin ne zamana kadar süreceğini bilmediğim yine de fırsatı kaçırmayıp universal fit hydrating fondoten'i aldığım marka. 23.90 tl indirimli fiyatı.
  ilk izlenimlerim olumlu yönde. nemlendirme özelliği ilerleyen saatlerde parıl parıl parlamama neden olduğu için pudra bu fondoteni kullanırken aşk yaşadığım yegane ürün olacak gibi.
  kapatılıcığının ortadan yükseğe olduğu söyleniyor sitesinde fakat bana pek öyle gelmedi sanki daha çok hafif orta kapatıcılığa sahip yine de doğal bir görüntü sağlaması ve yokmuş gibi hissettirmesi güzel bir özellik.
  bir süre kullandıktan sonra yorumlarımı editlerim diye düşünüyorum.

  efiil, #630160 | 1 saat 24 dk önce
 • 755.

  "makyaj yaparken unutulan adımlar" hakkında :
  gözaltı güneş koruyucumu unutuyorum, çoğu zaman. nemlendiriciden sonra elim hemen corrector ve onun üstüne uyguladığım kapatıcıya gidiyor. hepsini silip yeniden yapmak zorunda kalıyorum ki çoğu zaman pudralamış da oluyorum. makyaj temizleme suyu ile sildikten sonra nemlendiricimden biraz daha geçiyorum ve tüm işlemleri tekrarlıyorum. can sıkıcı oluyor ama tüm yüzümü korurken göz çevremi korumamak saçma geliyor.

  xenanora, #630155 | 2 saat 6 dk önce

 • 754.

  "30 day shred" hakkında :
  bugün 18. gününü tamamladım. popoda 4 santim iç bacakta 3 santim kolda 3 santim belde 4 santim ve göğüste 1 santim incelme var. fakat üstteki girdiye katılıyorum, kilomda pek bi değişme olmadı. sıkılaşmak için ideal fakat tartıda çok fazla bir değişim beklemeyin

  cobannyildizii, #630154 | 2 saat 19 dk önce

 • 753.

  "to the bone" hakkında :
  anoreksiya nervoza rahatsizligina sahip 20 yasindaki ellen'in hikayesini anlatan yeni netflix orjinal filmi. sadece ellen degil, tedavi gordugu yerde ki insanlarin da yasadiklarina tanik oluyorsunuz.
  lilly collins ve keanu reeves basrolde.
  body positivity konusu su siralar heryerde gecerken, bu filmi yayinlamalari cuk oturmus. ancak dogru duzgun bir tanim ya da mesaj beklentiniz olmasin. yeme bozuklugunun cok iyi islendigini dusunmuyorum. zaten amaclarinin bu oldugunu da dusunmuyorum.
  konu guzel, film cok agir, dogru duzgun bir son yok, var ama yok..
  sonu bu sekilde biten filmlerden hoslanmiyorum. oyunculuklarin da cok sahane oldugunu soyleyemeyecegim.. imdb puani 7/10. bende 6 yildiz vererek katkida bulundum..
   imdb link

   daria, 16 temmuz 2017 pazar günü saat 04:11 civarı bu başlığı ukte vermiş.

  kullaniciadim, #630153 | 3 saat 26 dk önce ~ 3 saat 25 dk önce

 • 752.

  "heliocare ultra gel spf 90 güneş koruyucu" hakkında :
  heliocare ürünlerinin kokusuna dayanamadığım için kullanamadığım ürün. koku hassasiyeti olanlara ve aynı zamanda güneş hassasiyeti olanlara dermoskin spf97 veya cumlaude lab spf100+ öneririm, ya da sık tazelemenizi.

  babelisk, #630147 | 6 saat 41 dk önce

 • 751.

  "süslülerin makyaj sırları" hakkında :
  kaş'ları dik ve şekilli tutmak için saç tutucu,sabitleyici(?) spreyden kaş fırçanıza birazcık sıkıp öyle taramak.
  kaş maskarası bittiğinde, yada her zaman kullanmadığınızdan ötürü elinizde yoksa iyi bir alternatif

  minikiyma, #630142 | 8 saat 15 dk önce

 • 750.

  "crystal body deodorant" hakkında :
  ağır ve cam gibi olması kolaylıkla bitmemesi açısından güzel olan ve gerçekten çevremizdeki rolon tarzı ürünler arasında nispeten daha doğal, kolay ulaşılabilir, uygun fiyatlı olması bakımından güzel bir alternatif sunan üründür.

  tabi cam olması benim lanetim oldu 3.kullanımda duşta yere düşürüp 100 parçaya ayrıldığından..
  siz öyle yapmayın...

  minikiyma, #630141 | 8 saat 25 dk önce

başlık hakkında bir tanım yapın:renkli aydınlatıcı ile günlük makyaj | goldenrose, anastasia beverly hills, essence, flormar
renkli aydınlatıcı ile günlük makyaj | goldenrose, anastasia beverly hills, essence, flormar

to the bone hakkında:

- sence vaatlerini yerine getiriyor mu?
- alerjik reaksiyona neden oldu mu?
- fiyat / performans oranını yeterli buldun mu?
- tekrar satın alır mısın?


© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet