güzelinden  konu dışı akış

görkem karman       


 • 999.
  olmuyor. tüm olumlu özelliklerine rağmen kendisine sempati besleyemiyorum. bu kadın için burada yazılan her türlü olumlu yorumlara rağmen bu başlığı her gördüğümde aklıma yaptığı din istismarı geliyor. dua ettiği görülsün diye arkadan çekilen fotoğrafında ellerini yana açması, bunu düşünebilecek kadar hesaplı olması. özgecan cinayetinden sonra yaptığı yorumla tecavüz ile zinayı aynı kefeye koyabilmesi. “dinen” yasak olan ama reşit kişiler arasında karşılıklı rıza olduğu sürece üçüncü hiçbir kimseye zararı olmayan ve aslında partnerler hariç kimseyi ilgilendirmeyen “zina”yı yapmamayı, dünyada gerçekleştirilebilecek en adi, en zalim suçlardan biri olan tecavüzün yaşanmaması adına bir koşul olarak görebilmesi. zina ile tecavüzü birbiri ile ilintili iki kavram olarak göstermesi.

  antipatimi daha da arttıran ise tamamen kişisel görüşüm olmakla birlikte, çağdaş ve laik yaşamın tüm nimetlerinden faydalanıp, bu çarpık görüşü dile getirirken, o pozu verirken, motivasyonunun belli bir görüşteki kimselere yaranmak olduğunu hissetmem.

  son söylediğim sübjektif değerlendirmeye katılmayabilirsiniz ama diğerleri tüm açıklığı ile ortada. konuyu tam bilmeyenler için başlık içinde bu konuyu benden çok daha iyi açıklamış arkadaşlarımızın  yazıları bulunabiliyor.  bu da dua ettiği görülsün diye verdiği garip görüntüye ait sevgili  birujsurupcikacagim tarafından görsellere eklenen instagram fotosu.

  hiçbir vlogger için bu sözlükte bir kelime yazdığımı hatırlamıyorum ama bu vlogger için artık kayıtsız kalamadım. benim için dinin istismar edildiğini, kullanıldığını düşündüğüm her hareket o kadar büyük bir hata ki kendisini hiçbir şekilde desteklemem, övmem, herhangi bir videosunu izleyerek hit kazandırmam mümkün değil. bu girdi sonrası da başlığı engelleyeceğim. kimseye kimi sevip sevemeyeceklerini söylemek haddim değil ama belki bilmeyenleriniz, unutanlarınız vardır diye hatırlatmak istedim.

  ces, #471591 | 17.10.2016 17:33

başlıktaki tüm girdileri göster
"görkem karman" hakkında bir tanım yapın:
makyaj koleksiyonum || 2014
makyaj koleksiyonum || 2014© copyright süslü sözlük™ 2012-2017.

sevgili okuyucu, süslü sözlük, yazarlarının çeşitli konular ve ürünler hakkındaki kişisel görüşlerinden oluşur, bu yüzden de her yazar kendi görüşünden sorumludur. girdilerde yer alan öneriler, hiçbir şekilde hekim tavsiyesi yerine geçmez. burada yer alan önerileri uygulaman sonucunda uğrayabileceğin herhangi bir zarardan sorumlu değiliz. lütfen sırf internette birileri yazmış diye yüzüne kedi çişi sürme (:

süslü sözlük iletişim: Süslü Bilişim Teknolojileri San. Tic. Ltd. Şti., Antalya, [email protected]

hakkında | iletişim | şikayet

klavye kısayolları:

g güzelinden
b bugün
d dün
r bir gün
k keşfet